Cześć tu Roksana :3 mam do was pytanie -,- CZEMU MNIE ZGŁOSILIŚCIE ZA TO SPOTKANIE?! No co z tego ze was nie było? Nie przyszliście ... Dzięki przez was wejdę albo w niedziele albo poniedziałek .. Dobra nie chcę o tym pisać, w dzisiejszej notce miały być rzeczy które kupiliśmy z MSP na tym spotkaniu ok ^^ To one : zdjęcia z neta bo nie mam każdego :3 :
Moje zdjecie skarbonki bo w necie nie było (sesja skarbonki) :
Przód skarbonki :
Tył :
Jeszcze widać kłódkę i są kluczyki ok , skarbonkę kupił każdy kosztowała 5 zł. Gazetkę MSP, wiecie ile kosztuje. Jak pisałam w poprzednim poście oglądaliśmy też "Ralph Demolka"
To tyle Bye :D

