piątek, 4 października 2013

*-*

Hejo <: Na początku ważne informacje :
1. Bloga prowadzę tylko ja, ponieważ tak mi najwygodniej niż z kimś.
2. Wygląd bloga w najbliższym czasie zmieni się. Teraz za bardzo nie mam czasu tylk ow weekendy <3
3.POWRACAM! :D
Ok to przejdźmy do normalnej notki c:
    W czasie braku postow, zmienilam sie na MSP wygladam tak :
Lepiej nie? :'D A no i na moim blogu nie bedzie o nowsciach , bo kazdy o nich robi (prawie) no i kazdy je widzi, wiec bez sensu :> Zrobilam tez teledyski dwa :D  Nie dam ich na poscie bo nie znajduje ich ;cc ale znajdziecie je tu c: kliknij. Moje pierwsze w tych programach *-*
Jak by co to tam na gorze jest film ktory nagralam na MSP o tu jest ^^^^^^^^^^ No i nie wiem czy sie uda go przeslac ale jak sie nie uda to w nastepnej notce powiem co tam bylo xd. Aha no i temat z 'Spotkaniem Mspowiczow' SKONCZONY! Nie chce byc zglaszana. Ani nic w tym guscie. Chyba, ze sami bedziecie chcieli .. Ale ja sie pozniej zastanowie, bo : Wy bedziecie chcieli, a pozniej mnie zglosicie. ;-; No sorry ale to bylo chamskie xdd..  Paa c: