1. Bloga prowadzę tylko ja, ponieważ tak mi najwygodniej niż z kimś.
2. Wygląd bloga w najbliższym czasie zmieni się. Teraz za bardzo nie mam czasu tylk ow weekendy <3
3.POWRACAM! :D
Ok to przejdźmy do normalnej notki c:
W czasie braku postow, zmienilam sie na MSP wygladam tak :
Lepiej nie? :'D A no i na moim blogu nie bedzie o nowsciach , bo kazdy o nich robi (prawie) no i kazdy je widzi, wiec bez sensu :> Zrobilam tez teledyski dwa :D Nie dam ich na poscie bo nie znajduje ich ;cc ale znajdziecie je tu c: kliknij. Moje pierwsze w tych programach *-*
