wtorek, 16 kwietnia 2013

Moderatorzy ich profile, i pytanie *o*

Cześć, tu Remek nowy gościu na blogu :> Roksana poprosiła mnie, abym przedstawił wam listę piszących bloga. Ok więc zaczynam :
- Roksana - założyciel bloga
- Monix - pisząca bloga, może to co założyciel
- Paula - Dawna Cyndy, to samo co Monix
- Remek - Ja, mogę pisać posty :p
- Mefi - Mefistofeless będzie się przedstawiał Marek, może to co ja.

Teraz przechodzimy do tematu na MSP. 

Większość z was, którzy regularnie  kontrolują swoją pocztę na MSP po zgłoszeniu jakiejś osoby widzą, że przychodzi takie coś :
Ten tak użytkownik został usunięty przez moderatorów. No ale niestety :
Jeżeli chcesz okłamać (czego nie polecam -.-) użytkowników , że jesteś moderatorem nazwij się Moderratorr0454584795436436543985643985648395649356498659843 cyfry dla przykładu. 
Do moderatora można się upodobnić, chociaż nie wiem czy ta bluzka nie jest dla VIP , bo to garderoba dziewczyn.
Nie można też kliknąć na moderatora :c. Ale można wejść w jego profil ;D
Można dojść do moderatora przez użytkownika ANNIA . i lola1501 . Ale .. teraz pozostaje pytanie skąd one moją go w znajomych? Czyżby ujawnił się na chatroom ? -.- *o* Napiszę do moderatorów i dam wam znać .
                                                           Remciu :D

piątek, 5 kwietnia 2013

Mody itp.

Cześć tu siostra Roksany mam z nią konto , bloga a ona ma ze mną konto na transformice.com ;d dobra mamy nowe tło na msp :
Zauważyliście że czasami jak jest nowy VIP jest nowe tło pasujące do VIP'a ? zobaczmy czy teraz pasują :
nie za bardzo bo pomarańczei dżungla ? O.o ale teraz te VIP'y na tydzień itp. :
No reszta też nie za bardzo .. :/ ale to moderatorzy to robią ja np. jest zachwycona tym tlem :D zobaczmy co sie dzieje z sc itp. (w sensie że przez to tło)
Pięknie prześwituje :* i mam 11 lvl ale dużo do 12 -_- :
168.891 tys. do następnego levela za duuużo jak na mnie! :c ale że mam konto z Roksaną może wbijemy szybko :P zapraszam na new film (Mojej produkcji :D ) :
Zauważyliście że ostatnio nam sp są popularne filmy o dzieciach ? tak jak kiedyś o babciach XD . Nie wiem czy coś jeszcze napisać czy nie więc koncze pa .