piątek, 15 marca 2013

Postacie

Witajcie tutaj Roksana. Dzisiaj coś dla dziewczyn które nigdy nie miały VIP'a , i nie mogą mieć czyli makijaż. Zaczynamy ...
Ładnie nie? :3 OK kolory i cena :

Na czarno to jest kolor ust (tak mi sie wydaje :D )
A na biało macie oczy < to grubo zaznaczone>
Cena :
600 SC. Ok teraz pokaże wam jak fajnie wyglądać na początku.
W czterech odcieniach.


 Odcień niebieski. Na końcu będą pokazane użyte kolory.


 Odcień zielony. Na końcu wszystkie kolory które zostały użyte.
Odcień czarny. Agent normalnie ;)
I odcień czerwonego <3 Ten kolor lubię najbardziej :D .
Dobra piszę już nie pochyło teraz kolory użyte.
Wszystko  pa.

sobota, 9 marca 2013

Teeleedysk

Hey :3 Już tyle wejść na bloga dzięki! Pobrałam se jakoś teledysk Toffik xD tylko że Toffik sie usunął z MSP :c  Ale ma nowe Peterr xD nie jest tam piękny -,- ;D Okay a to jego teledysk :
:3 Super ... Ale dobrze ze napisał że czasem nie nadąża tekst bo by go hejtowali ._. Cóż wystąpił błąd podczas przesylania go O.o koncze sorry ze krotkie ;c papa (:

sobota, 2 marca 2013

Ja Cyndy =)

Hej tu Cyndy =) tak tak Cyndy Mc Perso straciłam :c ale mam zamowiła mi VIP'a na new koncie i wyglądam jak dawniej :* :
No może nie "Perfect" wyglądam ale dopiero je założyłam a makijaż tylko ten sam kupiłam bo mój chłopak na msp mal 6 xd i jego reakcja xd więc no podam wam taki jeden teledysk :
To jest mój teledyskon ;33 i Roksany a tak wogóle w rl mam na imię Paulina ;3 ps. W imieniu Roksana Thx za tyle wejść :** ponad 400 ;o nwm jak ona to robi ale super ;** ok kończe pa pa ;*