Zasady Chatu.
1. Nie przeklinaj.
2.Nie podawaj linków.
3.Nie mów nazwy skype oraz GG itp.
4.Nie podawaj swojej nazwy YT.!
5.Nie proś o moderatora, bo i tak nie dostaniesz.
6.Nie mów żeby oglądali ci filmy na MSP.
Jeżeli uważasz że są one bez sensu, to wiedz że po prostu ja nie chcę czegoś takiego na moim i Monix <3 blogu. -.-
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz