Czat na blogu i te różne.

Hej. Odpowiem wam na pytanie, ,,Dlaczego, nie ma czata na blogu?". Powiem wam, że na xat.com (o ile pamiętam taki był adres). D la mojego komputera ta strona jest zagrożona. Nawet jeżeli byłam u dziadków na laptopie nie mogłam. Piszę to dlatego, żeby nie było że nie umiem dodawać -.- Mam teraz nową przeglądarkę mianowicie Google Chrome , wcześniej też miałam Google Chrome ale tata mi ją usunął, wiec grałam na Operze ( Opera ). Kiedy po prosiłam tatę aby zainstalował Google Chrome, to nie nie chciał, ale nie straciłam nadziei. Prosiłam i prosiłam... No ale nie Google Chrome. Więc miałam Safari. Tam w ogóle nie mogłam pisać na MSP! Aha nie napisałam, że na Operze nie mogłam robić : ą,ź,ć,ż,ó,ł itd. oraz ♥,☻,☺ itd.
Ok, ok. Ale nareszcie się to zmieniło :) Teraz mój wygląd na MSP :
To jest aktualny wygląd, nie wiem czy go zmienie chodzi mi tutaj o makijaż.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz