piątek, 1 maja 2015

..

Cześć, napiszę krótko: usunęli mi konto. Tak, więc bloga zamykam, ale nie usuwam. Cześć.

sobota, 21 czerwca 2014

DZIADEK / BABCIA?

Hej c:
Dzisiaj o babciach i dziadkach na MSP. Mam kilka babć na MSP w znajomych (y) Są to :
- Anastazja Babcia
- Helena Babcia
- BabciaDapcia
         Z babć to tyle :3 Teraz.. tydydyn...XD dziadkowie. Mam jednego dziadka. Bo ... tylko ten dziadek jest "dziadkowy" Reszta, (jakich znam) to starzy nastolatkowie Xd Znam takich dwóch c:  Byłam też na imprezie "BABĆ I DZIADKÓW" tyle starych MS w jednym pomieszczeniu ;oooo Dziwnie to wyglądało ale fajnie zarazem 





Nie wiem czemu ten tekst się podkreślił XD
                                                                          PAAAA 

~blog przeszedł dużą metamorfozę, tło miało byc z ogrodu takie jak w nagłówku ale nasz kochany blogger uważał że wielkość arta jest za duża. Tak samo z nagłówkiem miał być lepszy ale teraz też nie wygląda najgorzej.

sobota, 26 kwietnia 2014

Powrót

CZEEŚĆ. Miałam przerwę na MSP ale znowy gram! (łiii ? xd)  Były dodane zmiany zwiększyli levele i bla bla bla c: Mam level.. 18. Miałam 16 C: Dwa levele wbiłam sama *brawa XD*
Mrugłam.. jak w realu XD.  Mam pieseła A.. Dianę. I bonnie Anastazję c:
Mam VIP'a, który mi się jutro końcy buu :c. Zapraszajcie mnie do znaj. przyjmuje KAŻDY lvl, bo dla mnie nie ma on znaczenia c:. Przeczytałam te notke i nie czyta sie jej 'przyjemnie' :c XD. Ja już zaczynam miećskojarzenia więc chyba konczę ją pisać... ale i tak trochę długa.. XD
To.. Pa c:

piątek, 4 października 2013

*-*

Hejo <: Na początku ważne informacje :
1. Bloga prowadzę tylko ja, ponieważ tak mi najwygodniej niż z kimś.
2. Wygląd bloga w najbliższym czasie zmieni się. Teraz za bardzo nie mam czasu tylk ow weekendy <3
3.POWRACAM! :D
Ok to przejdźmy do normalnej notki c:
    W czasie braku postow, zmienilam sie na MSP wygladam tak :
Lepiej nie? :'D A no i na moim blogu nie bedzie o nowsciach , bo kazdy o nich robi (prawie) no i kazdy je widzi, wiec bez sensu :> Zrobilam tez teledyski dwa :D  Nie dam ich na poscie bo nie znajduje ich ;cc ale znajdziecie je tu c: kliknij. Moje pierwsze w tych programach *-*
Jak by co to tam na gorze jest film ktory nagralam na MSP o tu jest ^^^^^^^^^^ No i nie wiem czy sie uda go przeslac ale jak sie nie uda to w nastepnej notce powiem co tam bylo xd. Aha no i temat z 'Spotkaniem Mspowiczow' SKONCZONY! Nie chce byc zglaszana. Ani nic w tym guscie. Chyba, ze sami bedziecie chcieli .. Ale ja sie pozniej zastanowie, bo : Wy bedziecie chcieli, a pozniej mnie zglosicie. ;-; No sorry ale to bylo chamskie xdd..  Paa c:

niedziela, 1 września 2013

Spotkanie Mspowiczów cz.2 I ZGŁOSZENIE MNIE ZA TO -.-

Cześć tu Roksana :3 mam do was pytanie -,-  CZEMU MNIE ZGŁOSILIŚCIE ZA TO SPOTKANIE?! No co z tego ze was nie było? Nie przyszliście ... Dzięki przez was wejdę albo w niedziele albo poniedziałek ..  Dobra nie chcę o tym pisać, w dzisiejszej notce miały być rzeczy które kupiliśmy z MSP na tym spotkaniu ok ^^ To one : zdjęcia z neta bo nie mam każdego :3 :
Moje zdjecie skarbonki bo w necie nie było (sesja skarbonki)  :
Przód skarbonki :
Tył :
Jeszcze widać kłódkę i są kluczyki ok , skarbonkę kupił każdy kosztowała 5 zł. Gazetkę MSP, wiecie ile kosztuje. Jak pisałam w poprzednim poście oglądaliśmy też "Ralph Demolka"
To tyle Bye :D

sobota, 31 sierpnia 2013

Spotkanie Mspowiczów

Cześć wszystkim ^^ zorganizowałam Spotkanie Mspowiczow *-* było ich 10 , ale tylko niektorych mam nicki :c więc ci co byli niech piszą na priv :> Tych nicki co pamiętam :
♥:Roksana:♥ (ja)
Mati090m
Anka324ls
Monix <3
Kotek Lara
< 33 Paula < 33
jula!@#
ika234
Było super :3 Pierwsze osoby ktore przyszły to:
- Monix <3
- Kotek Lara
- Mait090m
Poźniej :
Anka324ls
ika324
jula!@#
< 33 Paula < 33
Ogladalismy w kinie "Ralph Demolka" było świetnie :D
Pa :> PÓŹNIEJ DODAM ZDJĘCIA CO KUPILIŚMY.

niedziela, 21 lipca 2013

Ale to juz było ...

Czeeść tu Roksana :33 Blog powraca tak samo jak ja na MSP ostatnio piszą na forum o starym MSP.
A ja na YouTube znalazłam taki teledysk że ah *-*
Ale to już było .. I nie wróci, więcej :c No ale na MSP widać, ze małymi kroczkami wraca ^-^
Z mojej strony wynika że to na razie tyle pa c: