Hej ^^ Mi się już niestety ferie skończyły :c. Dzisiaj jest środa 30 stycznia 2013r. Nie jestem w szkole <3 Powód? Dodatkowa wycieczka na którą nie jadę, a jak bym do szkoły przyszła, byłabym z inną klasą :P. Jak wiecie, na MSP weszło czasopismo.. Oczywiście z MSP. Prawdopodobnie będę ją mieć. Ale nie wiem czy będzie. W gazetce jest kod na 1000 SC oraz Ekskluzywną boonie. Gazetki nie pokażę, tego zdjęcia z MSP, ponieważ większość z was pewnie już ją widziała. Jak nie to wejdźcie po prostu na MSP i będzie. Moja przyjaciółka z MSP i reala ma gazetkę. Na MSP nazywa się Monix <3 W gazetce, możecie znaleźć komiksy, które bardzo chcę przeczytać .. No ale nie mam gazetki :| W niej porady mody, są tam też Quizy, naklejki <3 Przykleiłabym na zeszyt i na coś jeszcze :d. W gazetce możemy dowiedzieć się też, czy jesteśmy wymarzonymi BFF. Możemy ozdobić swoją Movie Star wycięciami. (Wycinankami). Więcej sami, możecie się dowiedzieć na MSP. Teraz pokaże wam tą sweetaśną boonie <3 :
Skoro, pokazała tą sweet boonie, to pokaże jednak też, gazetkę. UWAGA! gazetki nie umiałam inaczej przenieść. Więc będzie brzydko. Ok to ona :
W sumie.. Nie wiem po co wam ją pokazuję. Heh .. O boonie, teraz o boonie. :D
Boonie- Jest dla mnie ładna tylko przy tym najmniejszym rozmiarze. Nie wiem czemu.. U mojej kol. natk@$$ która ma boonie urosła i ma brzydkie dodatki.. Ale może moja będzie mieć inne. W następnej notce, powiem o moich znaj. z MSP i których znam w realu. A jest ich sporo. Oczywiście żaden z nich nie pobije mojej siostry Cyndy Mc Person, bo moi z reala mają -9 lvl. :D Chcę was na koniec zaprosić na mój nowy film pt. ,,Życie Roksany i Ciacha #1 sez.1" Jak na razie jest 0/4 wejścia :( Jak będzie tak przez dwa dni po prostu usunę ten film ;p Ok kończe bay.
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥
czwartek, 31 stycznia 2013
środa, 23 stycznia 2013
A tak ogólnie to o kuzynie i ,,My Styl xd"
Hej *-* Chcę was powiadomić o koncie mojego kuzyna Maciek5151. Dzięki wam, że tak mu pomagaliście wbił 3 lvl w dwa dni! Normalnie jakiś rekord! Więc fajnie ;) Wygląda on tak :
Cóż, pewnie po zdjęciu widać, że to na jego koncie, ponieważ jestem od niego starsza pomogłam mu zrobić konto c:. I dlatego znam jego hasło. Gdy na MSP była moda, na ubrania chłopaków oczywiście dziewczyny mogły kupić. Ponieważ chłopcy mają już swoje chłopięce obrania ;D. Więc, ja teraz podam kilka ładnych wyglądów na MSP dla mnie jakie pragnę mieć!♥ Ok zaczynam.
Jeden jest zmieniony kolor, a mianowicie czarny, przy bluzce. LOVCIAM TAKI STRÓJ ;************
Ale kosztuje 2225 SC :c I muszę się wam pochwalić, że dzisiaj jadę do kina na Ralph coś tam coś :p Bo mam ostatni tydzień ferii! Niestety OSTATNI! :c Miałam jechać na basen ale pojadę we wiosnę.
Kończę Notę .
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥ :)
poniedziałek, 14 stycznia 2013
Co i Jak..?
Hej *-* Dziś specjalny post, bo nauczę was wklejać wasze postacie z MSP na waszego bloga *o*
1.Wejdź na MSP i się zaloguj.
2.Na klawiaturze wciśnij klawisz Print Screen SysRq (Na niektórych klawiaturach jest to inaczej napisane)
3.Wejdź w program Paint.
4.Kliknij ,,Edycja" później ,,Wklej"
5.Zaznaczamy wybraną przez nas przestrzeń.
6.W konturze (wybranym) klikamy prawy przycisk myszki.
7.I wybieramy ,,Kopiuj do..." kopiujemy do jakiegoś folderu. PAMIĘTAJCIE ABY DAĆ NAZWĘ!
8.Wchodzimy w post bloga.
9.Klikamy ,,Wstaw obraz"
10.Wybieramy folder do, którego skopiowaliśmy obraz.
11.Wpisujemy nazwę obrazka.
12.I...
1.Wejdź na MSP i się zaloguj.
2.Na klawiaturze wciśnij klawisz Print Screen SysRq (Na niektórych klawiaturach jest to inaczej napisane)
3.Wejdź w program Paint.
4.Kliknij ,,Edycja" później ,,Wklej"
5.Zaznaczamy wybraną przez nas przestrzeń.
6.W konturze (wybranym) klikamy prawy przycisk myszki.
7.I wybieramy ,,Kopiuj do..." kopiujemy do jakiegoś folderu. PAMIĘTAJCIE ABY DAĆ NAZWĘ!
8.Wchodzimy w post bloga.
9.Klikamy ,,Wstaw obraz"
10.Wybieramy folder do, którego skopiowaliśmy obraz.
11.Wpisujemy nazwę obrazka.
12.I...
Muszę przyznać, że już mi się nie chcę kończyć notki więc tyle Bay ;**
niedziela, 13 stycznia 2013
Wiadomości i Style.
No hej! :3 Dzisiaj parę wiadomości a na wstępie powiem, że teledysku chyba nie będzie :c A druga dla mnie miła sprawa to ta, ze zarobiłam do 1.000 SC i o to mój nowy strój:
Ślicznie♥ Jak dla mnie. Zarobiłam równo 1.000 i wydałam 900 SC zostało mi 100. Teraz parę ładnych wyglądów na MSP oczywiście jak dla mnie :
Koszt : 4 Diamond 1650 SC To strój dla VIP oprócz bluzki.. Użyte kolory :
Słabo zaznaczone wiem.. Ok butów nie zaznaczyłam, ponieważ już bez zmieniania kolorów takie były ;)
Strój nie VIP :
Cóż, dla nie VIP nie umiałam ładniejszego :c A powinnam, bo sama nie jestem VIP kolory wszędzie te same oprócz włosów kolor włosów macie na palecie powyżej ten brązowy c; Koszt : 1949 SC tu jest niestety drożej ;p I dobijemy do 140 wejść na bloga? *,* Jeszcze tylko siedem ;D. Ok kończę Bay.!
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥
Ślicznie♥ Jak dla mnie. Zarobiłam równo 1.000 i wydałam 900 SC zostało mi 100. Teraz parę ładnych wyglądów na MSP oczywiście jak dla mnie :
Koszt : 4 Diamond 1650 SC To strój dla VIP oprócz bluzki.. Użyte kolory :
Słabo zaznaczone wiem.. Ok butów nie zaznaczyłam, ponieważ już bez zmieniania kolorów takie były ;)
Strój nie VIP :
Cóż, dla nie VIP nie umiałam ładniejszego :c A powinnam, bo sama nie jestem VIP kolory wszędzie te same oprócz włosów kolor włosów macie na palecie powyżej ten brązowy c; Koszt : 1949 SC tu jest niestety drożej ;p I dobijemy do 140 wejść na bloga? *,* Jeszcze tylko siedem ;D. Ok kończę Bay.!
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥
środa, 2 stycznia 2013
Trochę odchodzę od tematu :*
Hejka! Dziś kolejna notatka :) Jakoś idzie nam ten blog ;D No ale niestety mogą też być rzadziej, ponieważ jutro 2 stycznia i szkoła .. Co dziennie mam 6 lekcji .. a z każdego przedmiotu jest coś zadane .. A jeszcze później musi się wymyślić temat i tak dalej .. Ok dzisiejszy temat to Konkursy na MSP ..
Nie fair jest to, że początkowy lvl chcę zająć jakieś miejsce .. Stara się z całych sił a tu .. KLAPA! Więc według mnie powinny być wyróżnienia albo kasa za udział >.> Duużo oj dużo ( ;D ) było sprzeczek, że się przegrywa a na ubiór np. idzie z 3.000 SC bo wydaje się na temat ..
:p W sumie to nie ma o czym pisać.. Ale jak jest temat pasowało, by się rozkręcić .. Powiem wam moją historię z pewnym blogiem ..
Więc tak jakaś dziewczyna podaje lin do takiego bloga ja z ciekawości zawsze spoglądam i zaraz na wejściu admin na czacie jest aktywny, i mi proponuje moderatora O.o A, że pierwszy miałam szansę moda to się zgodziłam .. Ale oczywiście było tego jedno ,,Ale" mianowicie musiałam tam wchodzić co dzień. A, że dla mnie to ie kłopot to się zgodziłam i wchodzę tam co dzień. I tak blog jest atrakcyjny ciekawy ;D Większość z was sobie pomyśli : ,,Notatek nie może pisać a inne blogi ma czas oglądać i czytać!" A otóż to! Ja chcę sama znaleźć temat. Nie będę małpować.. I teraz już całkowicie odeszłam od tematu ;p Nie wiem czy to wam przeszkadza czy nie *o* Powiem wam tyle, że z okazji ponad 100 wejść na bloga mojego i wiem wiem jest ich więcej! <33 Więc tak szykuje się teledysk ale.. Na pewno dzisiaj ani jutro nie powstanie możliwe to, że gdzieś za trzy,cztery dni powstanie.. Ogólnie reszty nie mogę powiedzieć :) Strasznie miło i fajne mi się piszę tego bloga c: I naprawdę jestem z tego zadowolona.. Nie wiem czy ktoś zauważył, że lubię stawiać ".."/"..." dwu/trzy kropki :D Ta.. teraz właśnie zapomniałam o tym temacie O.O Tylko się inny rozpisałam xD nota długa ciekawe czy ją przeczytacie ;pp Ok chyba wyszła ta notatka jak opowiadanie z moich oczu tak to wygląda haha ;DD Z tymi znakami interpunkcyjnymi ;D Aż tyle napisałam, że nie chce mi się jej sprawdzać więc jak zobaczycie jakiś błąd napiszcie mi na pocztę na MSP Ok tyle Bay.. ;**
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥
Nie fair jest to, że początkowy lvl chcę zająć jakieś miejsce .. Stara się z całych sił a tu .. KLAPA! Więc według mnie powinny być wyróżnienia albo kasa za udział >.> Duużo oj dużo ( ;D ) było sprzeczek, że się przegrywa a na ubiór np. idzie z 3.000 SC bo wydaje się na temat ..
:p W sumie to nie ma o czym pisać.. Ale jak jest temat pasowało, by się rozkręcić .. Powiem wam moją historię z pewnym blogiem ..
Więc tak jakaś dziewczyna podaje lin do takiego bloga ja z ciekawości zawsze spoglądam i zaraz na wejściu admin na czacie jest aktywny, i mi proponuje moderatora O.o A, że pierwszy miałam szansę moda to się zgodziłam .. Ale oczywiście było tego jedno ,,Ale" mianowicie musiałam tam wchodzić co dzień. A, że dla mnie to ie kłopot to się zgodziłam i wchodzę tam co dzień. I tak blog jest atrakcyjny ciekawy ;D Większość z was sobie pomyśli : ,,Notatek nie może pisać a inne blogi ma czas oglądać i czytać!" A otóż to! Ja chcę sama znaleźć temat. Nie będę małpować.. I teraz już całkowicie odeszłam od tematu ;p Nie wiem czy to wam przeszkadza czy nie *o* Powiem wam tyle, że z okazji ponad 100 wejść na bloga mojego i wiem wiem jest ich więcej! <33 Więc tak szykuje się teledysk ale.. Na pewno dzisiaj ani jutro nie powstanie możliwe to, że gdzieś za trzy,cztery dni powstanie.. Ogólnie reszty nie mogę powiedzieć :) Strasznie miło i fajne mi się piszę tego bloga c: I naprawdę jestem z tego zadowolona.. Nie wiem czy ktoś zauważył, że lubię stawiać ".."/"..." dwu/trzy kropki :D Ta.. teraz właśnie zapomniałam o tym temacie O.O Tylko się inny rozpisałam xD nota długa ciekawe czy ją przeczytacie ;pp Ok chyba wyszła ta notatka jak opowiadanie z moich oczu tak to wygląda haha ;DD Z tymi znakami interpunkcyjnymi ;D Aż tyle napisałam, że nie chce mi się jej sprawdzać więc jak zobaczycie jakiś błąd napiszcie mi na pocztę na MSP Ok tyle Bay.. ;**
Pozdrawiam ♥:Roksana:♥
Subskrybuj:
Posty (Atom)







