niedziela, 10 lutego 2013

OMG

Hej ludzie! Robię tę notkę tak wcześnie bo wiecie co ?! PACZAJCIE :
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zaliczyłam codziennie żeby wchodzić przez 3 mies! i dostałam 10.000 FAME i brakuje mi 9.649 OMG <3 Ta notka jest nie ogranięta no bo to szok dla mnie! ;o Ok koniec notki po południu będzie dłuższa i lepsza PA!

Alaa.

Hej ludzie ;3 Tu Roksana! No cóż Monix ma bloga monixowato.blogspot.com polecam ;3 Z drugiej strony zwracam się do was *-* Dziękuje za 299 wejść na bloga :* Tyle już notek dzisiaj napisałam a zapomniałam o tym, żeby się wam pokazać, ponieważ mam VIP ok mój new strój :
Cóż cały strój jest nowy. Zamawiałam sobie VIP na tydzień ale pomyłkowo doszło mi Jury! Strasznie się ucieszyłam *-*  Ale proszę nie zgłaszajcie mnie za to :c Ponieważ to nie moja wina, to samo mi doszło :c Haha ale widzicie jak zatrzymałam anime Blow Kiss ? xDD Jak jakaś krew xd. Pokaże wam też mój pasek Fame SC Diamond :
Tak, tak wiem 84 SC ;-; Ale 6 Diamond. Diamond wydaję na kręcenie kołem drugi raz. Fame brakujące mi do level'a :
OMG, wygląda to jak ja bym to pisała O,o Chcę też powiedzieć o wyglądzie czy tam modzie ALAKINGII, ponieważ ładne ciuchy dopiero do tych, które mi się nie podobają weźmy pod uwagę te spodnie :
Blee, fuuuuuuuu obrzydliwe! No ale .. Z look'iem Ali wyglądają pięknie!  Ok ten look oraz jak ja w nim wyglądam, ok najpierw ja ;-; :
Cudowniee. Chcę go! Ale kosztuje 3675 SC o,o Ok, jak wygląda w nim Ala? Tutaj :
Ona pięknie♥ Ohh.. z jej makijażeeem <3333 Ok coś na koniec o mnie :
Ja miałam problem gdy jeszcze nie zobaczyłam jej bio nie wiedziałam czy ma na imię Ala czy Kinga XD
Ok koniec, bo się rozpisałam O,O Paaaaa.

-,-

MONIX TU CYNDY I ROKSANA MY TEŻ CHCEMY COŚ ROBIĆ NA TYM BLOGU NIE TYLKO POSTY I CHCEMY TEŻ COŚ ZMIENIAĆ -,-

Info do właścicielek.

Hej, Cyndy i Roks ;D Ta wiadomość do was..
Prosze , nie zmieniajcie czcionek na blogu ;/
Bo inaczej odejde mają być te co są -.-

Ja xd

Hejka tu Cyndy Mc Person tak , tak jednak zostaję na blogu ;d ,bo gdy widze jak się rozwija to tęskie za tym blogiem :D ale na serio ten blog jest ♥ , ♥ tak jak go minka opisuje ;) może coś bym dała z msp ? no ok:
No więc to ja ;** wiem już mnie widzieliscie ale to tylko mój nowy styl mianowicie ja go nazywam : Różowo-biała EMO :D więc to tyle bay :*****

sobota, 9 lutego 2013

Coś + Coś = Nic xd

Hey mordeczki ;-; Jak większość z was, pewnie zauważyła, duużo się zmieniło na blogu. Mianowicie doszedł chat (czyt. czat) oraz Monix <3 dodała muzykę. Można też zauważyć, że Monix nie zaniedbuje bloga c: Pochwalam Cię Monix <3 :D Ale, Cyndy Mc Person nie pisze ... A pozwoliłam jej prowadzić bloga a , że jest moją siostrą nie wywalę jej. Ok, jednak ją wywalam -.- Ona sama chcę -.- Mniej modów -.- -.- -.- -.- -.- Ale spk -.- -.- Jeszcze raz WIELKA pochwała dla Monix <3, ponieważ pięknie prowadzi bloga :) Dziękuje, jej też za to, że zrobiła tak, aby każdy z was nawet jeżeli nie ma konta na Google+ może pisać komy. Dziękuje też wam drodzy czytelnicy za ponad 300 wejść, jest to dla mnie wielki szok! Nie spodziewałam się takiego osiągnięcia! Teraz taki + do notki mianowicie podam osoby z MSP, które znam też z reala. Ok :
jula!@#
natk@$$
<3 Katrin <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Anka324ls
Zuzix ♥
 Ok tyle. Mam nadzieję.
                                                       Papausie XD

Chat


Get your own Chat Box! Go Large!

Nie zawieszam xd

Jednak nie zawieszam moje mordy ;*

ZAWIESZAM

UWAGA! ZAWIESZAM BLOGA NA CZAS NIEOKREŚLONY.

piątek, 8 lutego 2013

Komplet na czas .

Hej , tego nie bedzie w zakładce bo to taka normalna notka :)
A więc stworze komplet na czas jest
22:03 - 22:09
Kolory :
Po niżej będą stroje , i jeśli np . jest na palecie szara ramka , i przy ciuszku też to znaczy ze bialy zostal uzyty  itd.

Komplet , mi się podoba nie wiem jak wam :D Spodni kolor ten kremowy wzielam
bo wszylo taniej niz takie normalne spodnie ;D I przy spodniach zapomnialam zaznaczyc zieleni.
A i jesli macie ciemniejsza, jasniejsza skore to sami musicie sobie dopasowac ;D
I ten komplecik idzie do mojej listy zyczen :D

Mam dodane i nie zamierzam 
usunąć :D
Zrobilam tak aby kazdy mogl pisac komentarze na blogu :)
Bo nie każdy ma konto na googlach :D
A na koniec :
Wąsiki i jaa :D
Ok , 
to na tyle czesc ; *

                                                             Monix <3





Staranie

Cześć ludzie :) W dzisiejszym poście, zrobię jak najtańszy wygląd z każdej kategorii. Ok zaczynam ..
Wy tam nie czekacie, bo będziecie mieć od razy ♥.
Zaczynam! Jest 17.46 - 17.56 Tle zajęło mi szukanie .. Ok jaki wygląd :
Starałam się!! Żeby tylko jak najtaniej! Ale wyszło 1675 XD Użyte kolory :
Zapomniałam zaznaczyć ,,CZARNEGO" no ale coż, każdy znajdzie ;)
Ok wniosek:
Jedyne 1675, czyli looks dla lubiących zarabiać oraz oszczędzać, możecie się spodziewać, różnych zmian na blogu, więcej notek itd.
                                        Ja dziękuje Wam za uwagę, ♥:Roksana:♥ Pozdrawiam.
                                                            PS Dzięki wielkie za 207 wejść!!. :)

Coś ode mnie :)

Hej, widzicie zmiane ? Taak ? Noo więc właśnie pozmieniałam trochę
czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D







ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
   


Reklama bloga :

Coś dla dziewczyn :)
Oto komplet który sama wymyśliłam :) Dla  nie vip :)

Mysle ze sie 
podoba :)
Uzyte kolorki :
                                                                                                    
Biały i bord :) 
Na palecie :
Włoski są , gotowe .
Możecie sobie zmienić kolory jeśli chcecie :)
Ok to tyle czesc ;*
             Monix <3

       
      
                                                  

 




Cyndy Mc Person

Hej ^^ a tu ... Cyndy Mc Person !! ^^ dołączam się do bloga tak jak Monix <3 . Extra dla mnie i Monix <3 jak miałam sama bloga nie szło mi za dobrze --.- więc tak mianowicie nie mam co tu pisać (W tej notce) a i tak wyglądam na msp :

Hah jestem wielka ;** kończe pa ;**

czwartek, 7 lutego 2013

Powiadomienie + Niespodzianka

Siemka ;D Jestem Monix <3 nowa współ właścicielka ;D
Pokaże wam jak wyglądam na msp :)

I mój lvl , znajomych , kase diamenty i fame.
No , a więc miałam 2.217 kaski , ale wydałam na ten
strój nad lvl,znaj,sc dm i fm






A więc , bede tez prowadzic tu notki :)
Myśle że mnie polubicie :)
A jeszcze niespooodzianka ;D
Czyli kilka moich looks ;)







Ok no to do kolejnej mojej noci :) Papa :)