czwartek, 21 lutego 2013
niedziela, 10 lutego 2013
OMG
Hej ludzie! Robię tę notkę tak wcześnie bo wiecie co ?! PACZAJCIE :
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zaliczyłam codziennie żeby wchodzić przez 3 mies! i dostałam 10.000 FAME i brakuje mi 9.649 OMG <3 Ta notka jest nie ogranięta no bo to szok dla mnie! ;o Ok koniec notki po południu będzie dłuższa i lepsza PA!
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zaliczyłam codziennie żeby wchodzić przez 3 mies! i dostałam 10.000 FAME i brakuje mi 9.649 OMG <3 Ta notka jest nie ogranięta no bo to szok dla mnie! ;o Ok koniec notki po południu będzie dłuższa i lepsza PA!
Alaa.
Hej ludzie ;3 Tu Roksana! No cóż Monix ma bloga monixowato.blogspot.com polecam ;3 Z drugiej strony zwracam się do was *-* Dziękuje za 299 wejść na bloga :* Tyle już notek dzisiaj napisałam a zapomniałam o tym, żeby się wam pokazać, ponieważ mam VIP ok mój new strój :
Cóż cały strój jest nowy. Zamawiałam sobie VIP na tydzień ale pomyłkowo doszło mi Jury! Strasznie się ucieszyłam *-* Ale proszę nie zgłaszajcie mnie za to :c Ponieważ to nie moja wina, to samo mi doszło :c Haha ale widzicie jak zatrzymałam anime Blow Kiss ? xDD Jak jakaś krew xd. Pokaże wam też mój pasek Fame SC Diamond :
Tak, tak wiem 84 SC ;-; Ale 6 Diamond. Diamond wydaję na kręcenie kołem drugi raz. Fame brakujące mi do level'a :
OMG, wygląda to jak ja bym to pisała O,o Chcę też powiedzieć o wyglądzie czy tam modzie ALAKINGII, ponieważ ładne ciuchy dopiero do tych, które mi się nie podobają weźmy pod uwagę te spodnie :
Blee, fuuuuuuuu obrzydliwe! No ale .. Z look'iem Ali wyglądają pięknie! Ok ten look oraz jak ja w nim wyglądam, ok najpierw ja ;-; :
Cudowniee. Chcę go! Ale kosztuje 3675 SC o,o Ok, jak wygląda w nim Ala? Tutaj :
Ona pięknie♥ Ohh.. z jej makijażeeem <3333 Ok coś na koniec o mnie :
Ja miałam problem gdy jeszcze nie zobaczyłam jej bio nie wiedziałam czy ma na imię Ala czy Kinga XD
Ok koniec, bo się rozpisałam O,O Paaaaa.
Cóż cały strój jest nowy. Zamawiałam sobie VIP na tydzień ale pomyłkowo doszło mi Jury! Strasznie się ucieszyłam *-* Ale proszę nie zgłaszajcie mnie za to :c Ponieważ to nie moja wina, to samo mi doszło :c Haha ale widzicie jak zatrzymałam anime Blow Kiss ? xDD Jak jakaś krew xd. Pokaże wam też mój pasek Fame SC Diamond :
Tak, tak wiem 84 SC ;-; Ale 6 Diamond. Diamond wydaję na kręcenie kołem drugi raz. Fame brakujące mi do level'a :
OMG, wygląda to jak ja bym to pisała O,o Chcę też powiedzieć o wyglądzie czy tam modzie ALAKINGII, ponieważ ładne ciuchy dopiero do tych, które mi się nie podobają weźmy pod uwagę te spodnie :
Blee, fuuuuuuuu obrzydliwe! No ale .. Z look'iem Ali wyglądają pięknie! Ok ten look oraz jak ja w nim wyglądam, ok najpierw ja ;-; :
Cudowniee. Chcę go! Ale kosztuje 3675 SC o,o Ok, jak wygląda w nim Ala? Tutaj :
Ona pięknie♥ Ohh.. z jej makijażeeem <3333 Ok coś na koniec o mnie :
Ja miałam problem gdy jeszcze nie zobaczyłam jej bio nie wiedziałam czy ma na imię Ala czy Kinga XD
Ok koniec, bo się rozpisałam O,O Paaaaa.
-,-
MONIX TU CYNDY I ROKSANA MY TEŻ CHCEMY COŚ ROBIĆ NA TYM BLOGU NIE TYLKO POSTY I CHCEMY TEŻ COŚ ZMIENIAĆ -,-
Info do właścicielek.
Hej, Cyndy i Roks ;D Ta wiadomość do was..
Prosze , nie zmieniajcie czcionek na blogu ;/
Bo inaczej odejde mają być te co są -.-
Prosze , nie zmieniajcie czcionek na blogu ;/
Bo inaczej odejde mają być te co są -.-
Ja xd
Hejka tu Cyndy Mc Person tak , tak jednak zostaję na blogu ;d ,bo gdy widze jak się rozwija to tęskie za tym blogiem :D ale na serio ten blog jest ♥ , ♥ tak jak go minka opisuje ;) może coś bym dała z msp ? no ok:
No więc to ja ;** wiem już mnie widzieliscie ale to tylko mój nowy styl mianowicie ja go nazywam : Różowo-biała EMO :D więc to tyle bay :*****
sobota, 9 lutego 2013
Coś + Coś = Nic xd
Hey mordeczki ;-; Jak większość z was, pewnie zauważyła, duużo się zmieniło na blogu. Mianowicie doszedł chat (czyt. czat) oraz Monix <3 dodała muzykę. Można też zauważyć, że Monix nie zaniedbuje bloga c: Pochwalam Cię Monix <3 :D Ale, Cyndy Mc Person nie pisze ... A pozwoliłam jej prowadzić bloga a , że jest moją siostrą nie wywalę jej. Ok, jednak ją wywalam -.- Ona sama chcę -.- Mniej modów -.- -.- -.- -.- -.- Ale spk -.- -.- Jeszcze raz WIELKA pochwała dla Monix <3, ponieważ pięknie prowadzi bloga :) Dziękuje, jej też za to, że zrobiła tak, aby każdy z was nawet jeżeli nie ma konta na Google+ może pisać komy. Dziękuje też wam drodzy czytelnicy za ponad 300 wejść, jest to dla mnie wielki szok! Nie spodziewałam się takiego osiągnięcia! Teraz taki + do notki mianowicie podam osoby z MSP, które znam też z reala. Ok :
jula!@#
natk@$$
<3 Katrin <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Anka324ls
Zuzix ♥
Ok tyle. Mam nadzieję.
Papausie XD
jula!@#
natk@$$
<3 Katrin <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Anka324ls
Zuzix ♥
Ok tyle. Mam nadzieję.
Papausie XD
piątek, 8 lutego 2013
Komplet na czas .
Hej , tego nie bedzie w zakładce bo to taka normalna notka :)
A więc stworze komplet na czas jest
22:03 - 22:09
A więc stworze komplet na czas jest
22:03 - 22:09
Kolory :
Po niżej będą stroje , i jeśli np . jest na palecie szara ramka , i przy ciuszku też to znaczy ze bialy zostal uzyty itd.
Komplet , mi się podoba nie wiem jak wam :D Spodni kolor ten kremowy wzielam
bo wszylo taniej niz takie normalne spodnie ;D I przy spodniach zapomnialam zaznaczyc zieleni.
A i jesli macie ciemniejsza, jasniejsza skore to sami musicie sobie dopasowac ;D
I ten komplecik idzie do mojej listy zyczen :D
Mam dodane i nie zamierzam
usunąć :D
Zrobilam tak aby kazdy mogl pisac komentarze na blogu :)
Bo nie każdy ma konto na googlach :D
A na koniec :
Wąsiki i jaa :D
Ok ,
to na tyle czesc ; *
Monix <3
Staranie
Cześć ludzie :) W dzisiejszym poście, zrobię jak najtańszy wygląd z każdej kategorii. Ok zaczynam ..
Wy tam nie czekacie, bo będziecie mieć od razy ♥.
Zaczynam! Jest 17.46 - 17.56 Tle zajęło mi szukanie .. Ok jaki wygląd :
Starałam się!! Żeby tylko jak najtaniej! Ale wyszło 1675 XD Użyte kolory :
Zapomniałam zaznaczyć ,,CZARNEGO" no ale coż, każdy znajdzie ;)
Ok wniosek:
Jedyne 1675, czyli looks dla lubiących zarabiać oraz oszczędzać, możecie się spodziewać, różnych zmian na blogu, więcej notek itd.
Ja dziękuje Wam za uwagę, ♥:Roksana:♥ Pozdrawiam.
PS Dzięki wielkie za 207 wejść!!. :)
Wy tam nie czekacie, bo będziecie mieć od razy ♥.
Zaczynam! Jest 17.46 - 17.56 Tle zajęło mi szukanie .. Ok jaki wygląd :
Starałam się!! Żeby tylko jak najtaniej! Ale wyszło 1675 XD Użyte kolory :
Zapomniałam zaznaczyć ,,CZARNEGO" no ale coż, każdy znajdzie ;)
Ok wniosek:
Jedyne 1675, czyli looks dla lubiących zarabiać oraz oszczędzać, możecie się spodziewać, różnych zmian na blogu, więcej notek itd.
Ja dziękuje Wam za uwagę, ♥:Roksana:♥ Pozdrawiam.
PS Dzięki wielkie za 207 wejść!!. :)
Coś ode mnie :)
Hej, widzicie zmiane ? Taak ? Noo więc właśnie pozmieniałam trochę
czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D
ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
Reklama bloga :
czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D
ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
Reklama bloga :
Coś dla dziewczyn :)
Oto komplet który sama wymyśliłam :) Dla nie vip :)
Mysle ze sie
podoba :)
Uzyte kolorki :
Biały i bord :)
Na palecie :
Włoski są , gotowe .
Możecie sobie zmienić kolory jeśli chcecie :)
Ok to tyle czesc ;*
Monix <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Hej ^^ a tu ... Cyndy Mc Person !! ^^ dołączam się do bloga tak jak Monix <3 . Extra dla mnie i Monix <3 jak miałam sama bloga nie szło mi za dobrze --.- więc tak mianowicie nie mam co tu pisać (W tej notce) a i tak wyglądam na msp :
czwartek, 7 lutego 2013
Powiadomienie + Niespodzianka
Siemka ;D Jestem Monix <3 nowa współ właścicielka ;D
Pokaże wam jak wyglądam na msp :)

I mój lvl , znajomych , kase diamenty i fame.
No , a więc miałam 2.217 kaski , ale wydałam na ten
strój nad lvl,znaj,sc dm i fm

A więc , bede tez prowadzic tu notki :)
Myśle że mnie polubicie :)
A jeszcze niespooodzianka ;D
Czyli kilka moich looks ;)
Pokaże wam jak wyglądam na msp :)

I mój lvl , znajomych , kase diamenty i fame.
No , a więc miałam 2.217 kaski , ale wydałam na ten
strój nad lvl,znaj,sc dm i fm

A więc , bede tez prowadzic tu notki :)
Myśle że mnie polubicie :)
A jeszcze niespooodzianka ;D
Czyli kilka moich looks ;)
Ok no to do kolejnej mojej noci :) Papa :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























