Dzisiaj o babciach i dziadkach na MSP. Mam kilka babć na MSP w znajomych (y) Są to :
- Anastazja Babcia
- Helena Babcia
- BabciaDapcia
Z babć to tyle :3 Teraz.. tydydyn...XD dziadkowie. Mam jednego dziadka. Bo ... tylko ten dziadek jest "dziadkowy" Reszta, (jakich znam) to starzy nastolatkowie Xd Znam takich dwóch c: Byłam też na imprezie "BABĆ I DZIADKÓW" tyle starych MS w jednym pomieszczeniu ;oooo Dziwnie to wyglądało ale fajnie zarazem Nie wiem czemu ten tekst się podkreślił XD
PAAAA
~blog przeszedł dużą metamorfozę, tło miało byc z ogrodu takie jak w nagłówku ale nasz kochany blogger uważał że wielkość arta jest za duża. Tak samo z nagłówkiem miał być lepszy ale teraz też nie wygląda najgorzej.
