piątek, 4 października 2013

*-*

Hejo <: Na początku ważne informacje :
1. Bloga prowadzę tylko ja, ponieważ tak mi najwygodniej niż z kimś.
2. Wygląd bloga w najbliższym czasie zmieni się. Teraz za bardzo nie mam czasu tylk ow weekendy <3
3.POWRACAM! :D
Ok to przejdźmy do normalnej notki c:
    W czasie braku postow, zmienilam sie na MSP wygladam tak :
Lepiej nie? :'D A no i na moim blogu nie bedzie o nowsciach , bo kazdy o nich robi (prawie) no i kazdy je widzi, wiec bez sensu :> Zrobilam tez teledyski dwa :D  Nie dam ich na poscie bo nie znajduje ich ;cc ale znajdziecie je tu c: kliknij. Moje pierwsze w tych programach *-*
Jak by co to tam na gorze jest film ktory nagralam na MSP o tu jest ^^^^^^^^^^ No i nie wiem czy sie uda go przeslac ale jak sie nie uda to w nastepnej notce powiem co tam bylo xd. Aha no i temat z 'Spotkaniem Mspowiczow' SKONCZONY! Nie chce byc zglaszana. Ani nic w tym guscie. Chyba, ze sami bedziecie chcieli .. Ale ja sie pozniej zastanowie, bo : Wy bedziecie chcieli, a pozniej mnie zglosicie. ;-; No sorry ale to bylo chamskie xdd..  Paa c:

niedziela, 1 września 2013

Spotkanie Mspowiczów cz.2 I ZGŁOSZENIE MNIE ZA TO -.-

Cześć tu Roksana :3 mam do was pytanie -,-  CZEMU MNIE ZGŁOSILIŚCIE ZA TO SPOTKANIE?! No co z tego ze was nie było? Nie przyszliście ... Dzięki przez was wejdę albo w niedziele albo poniedziałek ..  Dobra nie chcę o tym pisać, w dzisiejszej notce miały być rzeczy które kupiliśmy z MSP na tym spotkaniu ok ^^ To one : zdjęcia z neta bo nie mam każdego :3 :
Moje zdjecie skarbonki bo w necie nie było (sesja skarbonki)  :
Przód skarbonki :
Tył :
Jeszcze widać kłódkę i są kluczyki ok , skarbonkę kupił każdy kosztowała 5 zł. Gazetkę MSP, wiecie ile kosztuje. Jak pisałam w poprzednim poście oglądaliśmy też "Ralph Demolka"
To tyle Bye :D

sobota, 31 sierpnia 2013

Spotkanie Mspowiczów

Cześć wszystkim ^^ zorganizowałam Spotkanie Mspowiczow *-* było ich 10 , ale tylko niektorych mam nicki :c więc ci co byli niech piszą na priv :> Tych nicki co pamiętam :
♥:Roksana:♥ (ja)
Mati090m
Anka324ls
Monix <3
Kotek Lara
< 33 Paula < 33
jula!@#
ika234
Było super :3 Pierwsze osoby ktore przyszły to:
- Monix <3
- Kotek Lara
- Mait090m
Poźniej :
Anka324ls
ika324
jula!@#
< 33 Paula < 33
Ogladalismy w kinie "Ralph Demolka" było świetnie :D
Pa :> PÓŹNIEJ DODAM ZDJĘCIA CO KUPILIŚMY.

niedziela, 21 lipca 2013

Ale to juz było ...

Czeeść tu Roksana :33 Blog powraca tak samo jak ja na MSP ostatnio piszą na forum o starym MSP.
A ja na YouTube znalazłam taki teledysk że ah *-*
Ale to już było .. I nie wróci, więcej :c No ale na MSP widać, ze małymi kroczkami wraca ^-^
Z mojej strony wynika że to na razie tyle pa c:

kacpero 15 - złodziej wkurzający ludzi Dx

Cześć tu Marek ^^ mam prośbę >.> żebyś zgłosili kacpero 15
A jak napisałem do moderatorów to oni mnie ignorują i oni chcieli całą ta sprawe co do sekundy jak im podałem to wszystko poprawie to juz odpisać nie chcą -.-
to nie photoshop ;-; 

7 rzeczy se wysłał -.-' ale :
CZŁOWIEKU! OGARNIJ SIĘ JAK TAK DALEJ BĘDZIESZ LUDZI WKURZAŁ TO W KOŃCU SIĘ DO WIESZ JAKIE BĘDZIESZ MIAł PROBLEMY -.-




                                                                                                                                Marek~

wtorek, 16 kwietnia 2013

Moderatorzy ich profile, i pytanie *o*

Cześć, tu Remek nowy gościu na blogu :> Roksana poprosiła mnie, abym przedstawił wam listę piszących bloga. Ok więc zaczynam :
- Roksana - założyciel bloga
- Monix - pisząca bloga, może to co założyciel
- Paula - Dawna Cyndy, to samo co Monix
- Remek - Ja, mogę pisać posty :p
- Mefi - Mefistofeless będzie się przedstawiał Marek, może to co ja.

Teraz przechodzimy do tematu na MSP. 

Większość z was, którzy regularnie  kontrolują swoją pocztę na MSP po zgłoszeniu jakiejś osoby widzą, że przychodzi takie coś :
Ten tak użytkownik został usunięty przez moderatorów. No ale niestety :
Jeżeli chcesz okłamać (czego nie polecam -.-) użytkowników , że jesteś moderatorem nazwij się Moderratorr0454584795436436543985643985648395649356498659843 cyfry dla przykładu. 
Do moderatora można się upodobnić, chociaż nie wiem czy ta bluzka nie jest dla VIP , bo to garderoba dziewczyn.
Nie można też kliknąć na moderatora :c. Ale można wejść w jego profil ;D
Można dojść do moderatora przez użytkownika ANNIA . i lola1501 . Ale .. teraz pozostaje pytanie skąd one moją go w znajomych? Czyżby ujawnił się na chatroom ? -.- *o* Napiszę do moderatorów i dam wam znać .
                                                           Remciu :D

piątek, 5 kwietnia 2013

Mody itp.

Cześć tu siostra Roksany mam z nią konto , bloga a ona ma ze mną konto na transformice.com ;d dobra mamy nowe tło na msp :
Zauważyliście że czasami jak jest nowy VIP jest nowe tło pasujące do VIP'a ? zobaczmy czy teraz pasują :
nie za bardzo bo pomarańczei dżungla ? O.o ale teraz te VIP'y na tydzień itp. :
No reszta też nie za bardzo .. :/ ale to moderatorzy to robią ja np. jest zachwycona tym tlem :D zobaczmy co sie dzieje z sc itp. (w sensie że przez to tło)
Pięknie prześwituje :* i mam 11 lvl ale dużo do 12 -_- :
168.891 tys. do następnego levela za duuużo jak na mnie! :c ale że mam konto z Roksaną może wbijemy szybko :P zapraszam na new film (Mojej produkcji :D ) :
Zauważyliście że ostatnio nam sp są popularne filmy o dzieciach ? tak jak kiedyś o babciach XD . Nie wiem czy coś jeszcze napisać czy nie więc koncze pa .

piątek, 15 marca 2013

Postacie

Witajcie tutaj Roksana. Dzisiaj coś dla dziewczyn które nigdy nie miały VIP'a , i nie mogą mieć czyli makijaż. Zaczynamy ...
Ładnie nie? :3 OK kolory i cena :

Na czarno to jest kolor ust (tak mi sie wydaje :D )
A na biało macie oczy < to grubo zaznaczone>
Cena :
600 SC. Ok teraz pokaże wam jak fajnie wyglądać na początku.
W czterech odcieniach.


 Odcień niebieski. Na końcu będą pokazane użyte kolory.


 Odcień zielony. Na końcu wszystkie kolory które zostały użyte.
Odcień czarny. Agent normalnie ;)
I odcień czerwonego <3 Ten kolor lubię najbardziej :D .
Dobra piszę już nie pochyło teraz kolory użyte.
Wszystko  pa.

sobota, 9 marca 2013

Teeleedysk

Hey :3 Już tyle wejść na bloga dzięki! Pobrałam se jakoś teledysk Toffik xD tylko że Toffik sie usunął z MSP :c  Ale ma nowe Peterr xD nie jest tam piękny -,- ;D Okay a to jego teledysk :
:3 Super ... Ale dobrze ze napisał że czasem nie nadąża tekst bo by go hejtowali ._. Cóż wystąpił błąd podczas przesylania go O.o koncze sorry ze krotkie ;c papa (:

sobota, 2 marca 2013

Ja Cyndy =)

Hej tu Cyndy =) tak tak Cyndy Mc Perso straciłam :c ale mam zamowiła mi VIP'a na new koncie i wyglądam jak dawniej :* :
No może nie "Perfect" wyglądam ale dopiero je założyłam a makijaż tylko ten sam kupiłam bo mój chłopak na msp mal 6 xd i jego reakcja xd więc no podam wam taki jeden teledysk :
To jest mój teledyskon ;33 i Roksany a tak wogóle w rl mam na imię Paulina ;3 ps. W imieniu Roksana Thx za tyle wejść :** ponad 400 ;o nwm jak ona to robi ale super ;** ok kończe pa pa ;*

niedziela, 10 lutego 2013

OMG

Hej ludzie! Robię tę notkę tak wcześnie bo wiecie co ?! PACZAJCIE :
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zaliczyłam codziennie żeby wchodzić przez 3 mies! i dostałam 10.000 FAME i brakuje mi 9.649 OMG <3 Ta notka jest nie ogranięta no bo to szok dla mnie! ;o Ok koniec notki po południu będzie dłuższa i lepsza PA!

Alaa.

Hej ludzie ;3 Tu Roksana! No cóż Monix ma bloga monixowato.blogspot.com polecam ;3 Z drugiej strony zwracam się do was *-* Dziękuje za 299 wejść na bloga :* Tyle już notek dzisiaj napisałam a zapomniałam o tym, żeby się wam pokazać, ponieważ mam VIP ok mój new strój :
Cóż cały strój jest nowy. Zamawiałam sobie VIP na tydzień ale pomyłkowo doszło mi Jury! Strasznie się ucieszyłam *-*  Ale proszę nie zgłaszajcie mnie za to :c Ponieważ to nie moja wina, to samo mi doszło :c Haha ale widzicie jak zatrzymałam anime Blow Kiss ? xDD Jak jakaś krew xd. Pokaże wam też mój pasek Fame SC Diamond :
Tak, tak wiem 84 SC ;-; Ale 6 Diamond. Diamond wydaję na kręcenie kołem drugi raz. Fame brakujące mi do level'a :
OMG, wygląda to jak ja bym to pisała O,o Chcę też powiedzieć o wyglądzie czy tam modzie ALAKINGII, ponieważ ładne ciuchy dopiero do tych, które mi się nie podobają weźmy pod uwagę te spodnie :
Blee, fuuuuuuuu obrzydliwe! No ale .. Z look'iem Ali wyglądają pięknie!  Ok ten look oraz jak ja w nim wyglądam, ok najpierw ja ;-; :
Cudowniee. Chcę go! Ale kosztuje 3675 SC o,o Ok, jak wygląda w nim Ala? Tutaj :
Ona pięknie♥ Ohh.. z jej makijażeeem <3333 Ok coś na koniec o mnie :
Ja miałam problem gdy jeszcze nie zobaczyłam jej bio nie wiedziałam czy ma na imię Ala czy Kinga XD
Ok koniec, bo się rozpisałam O,O Paaaaa.

-,-

MONIX TU CYNDY I ROKSANA MY TEŻ CHCEMY COŚ ROBIĆ NA TYM BLOGU NIE TYLKO POSTY I CHCEMY TEŻ COŚ ZMIENIAĆ -,-

Info do właścicielek.

Hej, Cyndy i Roks ;D Ta wiadomość do was..
Prosze , nie zmieniajcie czcionek na blogu ;/
Bo inaczej odejde mają być te co są -.-

Ja xd

Hejka tu Cyndy Mc Person tak , tak jednak zostaję na blogu ;d ,bo gdy widze jak się rozwija to tęskie za tym blogiem :D ale na serio ten blog jest ♥ , ♥ tak jak go minka opisuje ;) może coś bym dała z msp ? no ok:
No więc to ja ;** wiem już mnie widzieliscie ale to tylko mój nowy styl mianowicie ja go nazywam : Różowo-biała EMO :D więc to tyle bay :*****

sobota, 9 lutego 2013

Coś + Coś = Nic xd

Hey mordeczki ;-; Jak większość z was, pewnie zauważyła, duużo się zmieniło na blogu. Mianowicie doszedł chat (czyt. czat) oraz Monix <3 dodała muzykę. Można też zauważyć, że Monix nie zaniedbuje bloga c: Pochwalam Cię Monix <3 :D Ale, Cyndy Mc Person nie pisze ... A pozwoliłam jej prowadzić bloga a , że jest moją siostrą nie wywalę jej. Ok, jednak ją wywalam -.- Ona sama chcę -.- Mniej modów -.- -.- -.- -.- -.- Ale spk -.- -.- Jeszcze raz WIELKA pochwała dla Monix <3, ponieważ pięknie prowadzi bloga :) Dziękuje, jej też za to, że zrobiła tak, aby każdy z was nawet jeżeli nie ma konta na Google+ może pisać komy. Dziękuje też wam drodzy czytelnicy za ponad 300 wejść, jest to dla mnie wielki szok! Nie spodziewałam się takiego osiągnięcia! Teraz taki + do notki mianowicie podam osoby z MSP, które znam też z reala. Ok :
jula!@#
natk@$$
<3 Katrin <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Anka324ls
Zuzix ♥
 Ok tyle. Mam nadzieję.
                                                       Papausie XD

Chat


Get your own Chat Box! Go Large!

Nie zawieszam xd

Jednak nie zawieszam moje mordy ;*

ZAWIESZAM

UWAGA! ZAWIESZAM BLOGA NA CZAS NIEOKREŚLONY.

piątek, 8 lutego 2013

Komplet na czas .

Hej , tego nie bedzie w zakładce bo to taka normalna notka :)
A więc stworze komplet na czas jest
22:03 - 22:09
Kolory :
Po niżej będą stroje , i jeśli np . jest na palecie szara ramka , i przy ciuszku też to znaczy ze bialy zostal uzyty  itd.

Komplet , mi się podoba nie wiem jak wam :D Spodni kolor ten kremowy wzielam
bo wszylo taniej niz takie normalne spodnie ;D I przy spodniach zapomnialam zaznaczyc zieleni.
A i jesli macie ciemniejsza, jasniejsza skore to sami musicie sobie dopasowac ;D
I ten komplecik idzie do mojej listy zyczen :D

Mam dodane i nie zamierzam 
usunąć :D
Zrobilam tak aby kazdy mogl pisac komentarze na blogu :)
Bo nie każdy ma konto na googlach :D
A na koniec :
Wąsiki i jaa :D
Ok , 
to na tyle czesc ; *

                                                             Monix <3





Staranie

Cześć ludzie :) W dzisiejszym poście, zrobię jak najtańszy wygląd z każdej kategorii. Ok zaczynam ..
Wy tam nie czekacie, bo będziecie mieć od razy ♥.
Zaczynam! Jest 17.46 - 17.56 Tle zajęło mi szukanie .. Ok jaki wygląd :
Starałam się!! Żeby tylko jak najtaniej! Ale wyszło 1675 XD Użyte kolory :
Zapomniałam zaznaczyć ,,CZARNEGO" no ale coż, każdy znajdzie ;)
Ok wniosek:
Jedyne 1675, czyli looks dla lubiących zarabiać oraz oszczędzać, możecie się spodziewać, różnych zmian na blogu, więcej notek itd.
                                        Ja dziękuje Wam za uwagę, ♥:Roksana:♥ Pozdrawiam.
                                                            PS Dzięki wielkie za 207 wejść!!. :)

Coś ode mnie :)

Hej, widzicie zmiane ? Taak ? Noo więc właśnie pozmieniałam trochę
czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D







ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
   


Reklama bloga :

Coś dla dziewczyn :)
Oto komplet który sama wymyśliłam :) Dla  nie vip :)

Mysle ze sie 
podoba :)
Uzyte kolorki :
                                                                                                    
Biały i bord :) 
Na palecie :
Włoski są , gotowe .
Możecie sobie zmienić kolory jeśli chcecie :)
Ok to tyle czesc ;*
             Monix <3

       
      
                                                  

 




Cyndy Mc Person

Hej ^^ a tu ... Cyndy Mc Person !! ^^ dołączam się do bloga tak jak Monix <3 . Extra dla mnie i Monix <3 jak miałam sama bloga nie szło mi za dobrze --.- więc tak mianowicie nie mam co tu pisać (W tej notce) a i tak wyglądam na msp :

Hah jestem wielka ;** kończe pa ;**

czwartek, 7 lutego 2013

Powiadomienie + Niespodzianka

Siemka ;D Jestem Monix <3 nowa współ właścicielka ;D
Pokaże wam jak wyglądam na msp :)

I mój lvl , znajomych , kase diamenty i fame.
No , a więc miałam 2.217 kaski , ale wydałam na ten
strój nad lvl,znaj,sc dm i fm






A więc , bede tez prowadzic tu notki :)
Myśle że mnie polubicie :)
A jeszcze niespooodzianka ;D
Czyli kilka moich looks ;)







Ok no to do kolejnej mojej noci :) Papa :)