Siemanko! Ta notka tak na szybko ponieważ zaraz jadę na imieniny wuja ;) Macie tu kilka obrazków zrobionych przeze mnie ZAPRASZAM..
Ok więcej nie zdążę BayQ !
poniedziałek, 26 listopada 2012
piątek, 23 listopada 2012
Opera ;b
Hej! Jakoś napisałam ten test z Religii..Trzeba było napisać pięć modlitw pani nam na tablicy wypisywała o.o.Ale..Ja to jestem cudowna i napisałam tylko trzy :d Jeden z mojej klasy się poryczał, bo za dużo nie napisał a zadzwonił dzwonek! Tu macie internet na którym nie można robić.. ą ó ł ę ć ź ń ś itd. oraz ♥ • ◘ ○ ♦ ♣ ♠ ☺ ☻ ok to ten internet.. :
Sorry za jakość..heh jakoś mi idzie ten blog c: Ok możecie ze mną pogadać przez Skype mój skype to petunia20021 mam kamerkę oraz mikro ;) Ja NIE OBRAŻAM TYCH CO KORZYSTAJĄ Z OPERY ok to tyle Paa! :D
Sorry za jakość..heh jakoś mi idzie ten blog c: Ok możecie ze mną pogadać przez Skype mój skype to petunia20021 mam kamerkę oraz mikro ;) Ja NIE OBRAŻAM TYCH CO KORZYSTAJĄ Z OPERY ok to tyle Paa! :D
czwartek, 22 listopada 2012
Awards
Hello! Jak pewnie większość z was zauważyła na naszym MSP jest coś nowego, a mianowicie Awards ! Są to zadania np. ,,Zaloguj się siedem dni pod rząd" Zrobiłam :D Heh..Moje medale z Awards..
1. ,,Zostań VIP na 7 dni" oraz ,,Zostań VIP na 50 dni" o to te medale :3..
Ten medal jest za bycie VIP 50 dni c:
A tu nie ma medalu, bo przed notką kliknęłam Zaktualizuj :c ale macie tu też taki jak by medalik c:
Tam jest pokazane, że na siedem C: Ale to żaden problem ..
Ok napisze wam ile w sumie mam medali i za co..
1.VIP na siedem dni.
2.VIP na 50 dni.
3.Zaloguj się każdego dnia przez siedem dni.
4.Dokończ pięć gier.
5.Zdobądź dziesięć wyświetleń na filmie.
6.Zdobądź dziesięć Loves na twoim pokoju.
To tyle czyli razem mam aż siedem medali!
Cieszę się! :) Jak zauważyliście zakończyłam film ,,Klettsonowie" Ja się nie rozpisuję, ponieważ mam test z Religii :c Pa!
1. ,,Zostań VIP na 7 dni" oraz ,,Zostań VIP na 50 dni" o to te medale :3..
Ten medal jest za bycie VIP 50 dni c:
A tu nie ma medalu, bo przed notką kliknęłam Zaktualizuj :c ale macie tu też taki jak by medalik c:
Tam jest pokazane, że na siedem C: Ale to żaden problem ..
Ok napisze wam ile w sumie mam medali i za co..
1.VIP na siedem dni.
2.VIP na 50 dni.
3.Zaloguj się każdego dnia przez siedem dni.
4.Dokończ pięć gier.
5.Zdobądź dziesięć wyświetleń na filmie.
6.Zdobądź dziesięć Loves na twoim pokoju.
To tyle czyli razem mam aż siedem medali!
Cieszę się! :) Jak zauważyliście zakończyłam film ,,Klettsonowie" Ja się nie rozpisuję, ponieważ mam test z Religii :c Pa!
środa, 21 listopada 2012
14 urodziny Ali!
Witajcie! Jestem już zdrowa kilka dni :3 Aaa.. ALAKINGA świętuje 14 Urodziny!..Heh ciekawe czy miała spam z życzeniami :D Dobra..eh..ja mam 10 lat :x Powiedziałam wam to, bo nie chce być dziecko-nastolatka -.- Ok czy wiecie, że Aleks(Alekay)1 zrobił dla Ali teledysk z życzeniami dla niej *,* Która dama, by tak nie chciała! ok to blog Ali alakinga-aleks.blogspot.com bardzo serdecznie tam zapraszam ! Ja kończę :c Bay !
sobota, 17 listopada 2012
Siła Ognia!
,,Siła Ognia" 16.11.2012 r.
Hello :3 Jestem chora..Tak to by były posty jak bym była zdrowa..No ok dzisiaj na MSP znalazłam inną wersje Siły Ognia to był hit MSP a teraz w innym klipie zrobiła to skoczek364 to jest dziewczyna :3.Super jest ta piosenka, macie tu tytuł do tego znajdziecie być, może na YouTube ale także znajdziecie to na YouTubie z MSP.To jest tytuł marika - siła ognia by skoczek364
Macie tu kilka scenek z tego teledysku...
1.Ładnie i fajnie zrobione ok daje tylko jedną scenkę, bo głowa mnie boli..
Ok to tyle sorry za krótką notkę Pa!
sobota, 10 listopada 2012
New konkurs
Szemano! :3 Dzisiaj mówimy o konkursie.Konkurs nosi tytuł ,,Studio Mody" O to zdjęcie przedstawiające konkurs..
A z tym konkursem wiążą się nowe ubrania oraz animki o to ubrania..
To są tylko bluzki ale dałam tylko je żebyście chociaż część widzieli.Na moim kompie na MSP nie mogę zgłosić filmu do konkursu, bo wyskakuje, że w filmie nie ma słów chcę uszyć spódnicę, sprawdzałam to z pięć razy i były nawet robiłam nowy dymek ale to i tak nic nie zadziałało :/ Macie tu dwie animki z konkursu jest ich więcej oczywiście :)
Animek też jest więcej tylko ja dałam dwie które są dla mnie najciekawsze :3 Ten konkurs dla mnie jest nudny :c Ale biorę w nim udział dla kasy XD OK to tyle w następnym poście powiem wam jak zrobić zrzut z ekranu i to na bloga wstawić jest to banalnie proste ok to juz na tyle. Pa!
czwartek, 8 listopada 2012
Ranking
Witam was! ;) Notatki na moim blogu będą rzadko dlatego, że ja nie chcę aby one były krótkie, ani nudne a dzisiejszy temat to ,,Ranking" Pierwsza a rankingu na movie jest ALAKINGA! Bardzo lubię Alę ma fajne filmy..Jest szczególnie miła gdyż często mi odpisuje.Tutaj macie zdjęcie z movie z rankingu..
1.ALAKINGA
2.sasuke12452
3.AnanaseQ
3.ANNIA
4.Diana M
5.10sek ; )
6.lola1501
To są movie star z pierwszej strony.Chcę was poinformować, że Ala ma nowy film *.* Już dwie części, mówię to dla tych co nie wiedzą, bo rzadko wchodzą w filmy.Film Ali nosi tytuł ,,Czarna wdowa cz.1" Jest także część druga więc bez obaw!Widać, że nasz ranking zmienia się a o tym, że ALAKINGA jest na pierwszym miejscu w rankingu dowiedziałam się od mojej znajomej z MSP.Sama się nie dowiedziałam :D.Mniej przeze mnie znanymi z pierwszej strony z rankingu są..ANNIA,Diana M,lola1501 nie jestem w stanie znać wszystkich.A właśnie macie tu pierwsze co widać ze ściany Ali..
Jak widzicie na jej ścianie piszą same VIP'y ;o tak niektórzy ortografii nie znają ;d Ja oczywiście nie chcę NIKOGO obrażać ponieważ kiedyś każdy taki był..No może nie grał w MSP.Ok na tą notkę to tyle Pa ;)
środa, 7 listopada 2012
wtorek, 6 listopada 2012
Ortografia? ;d
Hej! Dzisiaj jest 5 listopada 2012 r. nie wiem po co wam to piszę ..A i jeżeli jesteś na moim blogu po raz pierwszy i nie znasz mojego konta na MSP to jestem ♥:Roksana:♥ a dla przyjaciół Roksi albo Roksana ;)
Jak jedna osoba zauważyła mam nowy film pot. ,,Z katastrofy w szczęście #1" ..Siedzę jak ta mysz pod miotłą i próbuję wymyślić temat i BUM! mam temat Ortografia na MSP, muszę wam powiedzieć, że ciężko się czyta taki tekst : ,,Chej mam kolerzankę Pałlinę ktura ma barco ma a wogule jak barco faina !" Ał! oczy bolą!Nie chcę obrażać nikogo, bo ja wiem, że każdy się kiedyś nauczy ortografii tylko chcę powiedzieć, że to po prostu razi w oczy ó.ó Ok ja kończę Pa! ;d
Jak jedna osoba zauważyła mam nowy film pot. ,,Z katastrofy w szczęście #1" ..Siedzę jak ta mysz pod miotłą i próbuję wymyślić temat i BUM! mam temat Ortografia na MSP, muszę wam powiedzieć, że ciężko się czyta taki tekst : ,,Chej mam kolerzankę Pałlinę ktura ma barco ma a wogule jak barco faina !" Ał! oczy bolą!Nie chcę obrażać nikogo, bo ja wiem, że każdy się kiedyś nauczy ortografii tylko chcę powiedzieć, że to po prostu razi w oczy ó.ó Ok ja kończę Pa! ;d
poniedziałek, 5 listopada 2012
Nowości
Witajcie dzisiaj omówimy zmiany na MSP..Więc jak widać przy samym logowaniu jest nowy pasek..
Według mnie jest on bardzo ładny, jest taki kolorowy i okazuję jak by coś wesołego..Kolejną mniej zauważoną zmianą są ubrania na początek..
Cóż według mnie najlepsze są te spodnie a bluzka taka sobie, może być.A co do ubioru moderatorów nie postarali się start jest dosyć fajny.Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie grał i nie zmienią tego tła zacznie sie co nie co przekonywać do MSP.
Ok kolejnymi zmianami były prezenty a w nich 1.Kwiat do włosów u dziewczyny 2.Kwiat w wazonie w kształcie serca a w 3. Trzeba przyjsć jutro ale w nim jest dla dziewczyn ta sweet apaszka..
Może nie wygląda szokująco ale na Movie Stars wygląda super! A kolejna nowość to to, że w look'u jak go robisz (swojego) to możesz zmienić ubranie..Ok ja myślę, że to tyle Pa :)
Według mnie jest on bardzo ładny, jest taki kolorowy i okazuję jak by coś wesołego..Kolejną mniej zauważoną zmianą są ubrania na początek..
Cóż według mnie najlepsze są te spodnie a bluzka taka sobie, może być.A co do ubioru moderatorów nie postarali się start jest dosyć fajny.Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie grał i nie zmienią tego tła zacznie sie co nie co przekonywać do MSP.
Ok kolejnymi zmianami były prezenty a w nich 1.Kwiat do włosów u dziewczyny 2.Kwiat w wazonie w kształcie serca a w 3. Trzeba przyjsć jutro ale w nim jest dla dziewczyn ta sweet apaszka..
Może nie wygląda szokująco ale na Movie Stars wygląda super! A kolejna nowość to to, że w look'u jak go robisz (swojego) to możesz zmienić ubranie..Ok ja myślę, że to tyle Pa :)
1.Przywitanie ;-)
Hejka..Takie małe przywitanie z wami postaram się często tu pisać.Dopiero założyłam tego bloga ale będę zmieniałam wygląd, w sensie, że będzie ładniejsze tło i przy tytule będzie lepiej.Jeszcze dzisiaj będzie post.Ja się nie rozpisuje tylko biorę się do pracy a teraz coś mnie..
Nazwa na MSP : ♥:Roksana:♥
Level : Jak aktualnie 6.
VIP : aktualnie tak xD
Ok ja się do roboty biorę Pa ;**
Nazwa na MSP : ♥:Roksana:♥
Level : Jak aktualnie 6.
VIP : aktualnie tak xD
Ok ja się do roboty biorę Pa ;**
Subskrybuj:
Posty (Atom)















