Siemka. Jak widać od nie dawna na MSP zagościły Święta oraz śnieg.Co mnie smuci ? To, że na każdym Chacie nie ma śniegu ani nic :c Tam wszystko po staremu.Dodali także kalendarz Świąteczny ! A co w nim fajnego :) ? To, że jeżeli VIP może otworzyć to my też.Ale chyba po porostu będzie głupszy prezent ;p Ok tu macie moją Movie Stars jako Panią Mikołajową !
Wyglądam słodko :D Więc razem za czapkę i suknię jest 850 SC.Druga zmiana jest taka, że na MSP na stronie startowej jest tak..
W Lewym górnym rogu widać, Kalendarz Świąteczny.A wygląda on tak po kliknięciu na niego..
Jest super ;D W pierwszym jest jakiś wieniec chyba..Ok ja się nie rozkręcam. Pa!