CZEEŚĆ. Miałam przerwę na MSP ale znowy gram! (łiii ? xd) Były dodane zmiany zwiększyli levele i bla bla bla c: Mam level.. 18. Miałam 16 C: Dwa levele wbiłam sama *brawa XD*
Mrugłam.. jak w realu XD. Mam pieseła A.. Dianę. I bonnie Anastazję c:
Mam VIP'a, który mi się jutro końcy buu :c. Zapraszajcie mnie do znaj. przyjmuje KAŻDY lvl, bo dla mnie nie ma on znaczenia c:. Przeczytałam te notke i nie czyta sie jej 'przyjemnie' :c XD. Ja już zaczynam miećskojarzenia więc chyba konczę ją pisać... ale i tak trochę długa.. XD
To.. Pa c:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz