sobota, 29 grudnia 2012

Coś xd

Hejka! Więc na sam początek chcę wam podziękować za 101 wejść na mojego bloga! :3 Duża ilość .. Nie ? Ok druga sprawa to Anonymous.. Cóż po co o tym gadać.? Po co o tym temat robić.? Dwa krótkie pytania, ja wiem, że ja też właśnie o tym gadam ale dlatego, że to zaczęło się chyba przez dawid5617 lub  on się od kogoś dowiedział .. Nie wiem, wiadomo też, że są oni angielscy ;p 
Macie ich foty ..

Ta.. wszystkie Anonymous mają fioletowe koki .. Chciałam dać inną stronę ale wiecie ktoś się nazywał Anonymous to dupki .. No więc >.> 
Ok widać, że tego kto to zaczął napadli ..

Widać, że się naprawdę ich boi -.- Ok czyli gapić się na waszą ścianę na MSP co dzień.. Ok kończe pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz