Macie ich foty ..
Ta.. wszystkie Anonymous mają fioletowe koki .. Chciałam dać inną stronę ale wiecie ktoś się nazywał Anonymous to dupki .. No więc >.>
Ok widać, że tego kto to zaczął napadli ..
![]() |
| Widać, że się naprawdę ich boi -.- Ok czyli gapić się na waszą ścianę na MSP co dzień.. Ok kończe pa |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz