piątek, 5 kwietnia 2013

Mody itp.

Cześć tu siostra Roksany mam z nią konto , bloga a ona ma ze mną konto na transformice.com ;d dobra mamy nowe tło na msp :
Zauważyliście że czasami jak jest nowy VIP jest nowe tło pasujące do VIP'a ? zobaczmy czy teraz pasują :
nie za bardzo bo pomarańczei dżungla ? O.o ale teraz te VIP'y na tydzień itp. :
No reszta też nie za bardzo .. :/ ale to moderatorzy to robią ja np. jest zachwycona tym tlem :D zobaczmy co sie dzieje z sc itp. (w sensie że przez to tło)
Pięknie prześwituje :* i mam 11 lvl ale dużo do 12 -_- :
168.891 tys. do następnego levela za duuużo jak na mnie! :c ale że mam konto z Roksaną może wbijemy szybko :P zapraszam na new film (Mojej produkcji :D ) :
Zauważyliście że ostatnio nam sp są popularne filmy o dzieciach ? tak jak kiedyś o babciach XD . Nie wiem czy coś jeszcze napisać czy nie więc koncze pa .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz