niedziela, 21 lipca 2013

kacpero 15 - złodziej wkurzający ludzi Dx

Cześć tu Marek ^^ mam prośbę >.> żebyś zgłosili kacpero 15
A jak napisałem do moderatorów to oni mnie ignorują i oni chcieli całą ta sprawe co do sekundy jak im podałem to wszystko poprawie to juz odpisać nie chcą -.-
to nie photoshop ;-; 

7 rzeczy se wysłał -.-' ale :
CZŁOWIEKU! OGARNIJ SIĘ JAK TAK DALEJ BĘDZIESZ LUDZI WKURZAŁ TO W KOŃCU SIĘ DO WIESZ JAKIE BĘDZIESZ MIAł PROBLEMY -.-




                                                                                                                                Marek~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz