Cześć wszystkim ^^ zorganizowałam Spotkanie Mspowiczow *-* było ich 10 , ale tylko niektorych mam nicki :c więc ci co byli niech piszą na priv :> Tych nicki co pamiętam :
♥:Roksana:♥ (ja)
Mati090m
Anka324ls
Monix <3
Kotek Lara
< 33 Paula < 33
jula!@#
ika234
Było super :3 Pierwsze osoby ktore przyszły to:
- Monix <3
- Kotek Lara
- Mait090m
Poźniej :
Anka324ls
ika324
jula!@#
< 33 Paula < 33
Ogladalismy w kinie "Ralph Demolka" było świetnie :D
Pa :> PÓŹNIEJ DODAM ZDJĘCIA CO KUPILIŚMY.
Gdzie? w rl? ;D
OdpowiedzUsuńw Galerii Ostrowia było ale nwm gdzie bedzie teraz Dx
Usuńw Galerii Ostrowia było ale nwm gdzie bedzie teraz Dx
Usuń<3
OdpowiedzUsuńAle w kinie bylismy w Galeri Tęczy.
OdpowiedzUsuń