środa, 2 stycznia 2013

Trochę odchodzę od tematu :*

Hejka! Dziś kolejna notatka :) Jakoś idzie nam ten blog ;D No ale niestety mogą też być rzadziej, ponieważ jutro 2 stycznia i szkoła .. Co dziennie mam 6 lekcji .. a z każdego przedmiotu jest coś zadane .. A jeszcze później musi się wymyślić temat i tak dalej .. Ok dzisiejszy temat to Konkursy na MSP ..
Nie fair jest to,  że początkowy lvl chcę zająć jakieś miejsce .. Stara się z całych sił a tu .. KLAPA! Więc według mnie powinny być wyróżnienia albo kasa za udział >.> Duużo oj dużo ( ;D ) było sprzeczek, że się przegrywa a na ubiór np. idzie z 3.000 SC bo wydaje się na temat ..
:p W sumie to nie ma o czym pisać.. Ale jak jest temat pasowało, by się rozkręcić .. Powiem wam moją historię z pewnym blogiem ..
Więc tak jakaś dziewczyna podaje lin do takiego bloga ja z ciekawości zawsze spoglądam i zaraz na wejściu admin na czacie jest aktywny, i mi proponuje moderatora O.o A, że pierwszy miałam szansę moda to się zgodziłam .. Ale oczywiście było tego jedno ,,Ale" mianowicie musiałam tam wchodzić co dzień. A, że dla mnie to ie kłopot to się zgodziłam i wchodzę tam co dzień. I tak blog jest atrakcyjny ciekawy ;D Większość z was sobie pomyśli : ,,Notatek nie może pisać a inne blogi ma czas oglądać i czytać!" A otóż to! Ja chcę sama znaleźć temat. Nie będę małpować.. I teraz już całkowicie odeszłam od tematu ;p Nie wiem czy to wam przeszkadza czy nie *o* Powiem wam tyle, że z okazji ponad 100 wejść na bloga mojego i wiem wiem jest ich więcej! <33 Więc tak szykuje się teledysk ale.. Na pewno dzisiaj ani jutro nie powstanie możliwe to, że gdzieś za trzy,cztery dni powstanie.. Ogólnie reszty nie mogę powiedzieć :) Strasznie miło i fajne mi się piszę tego bloga c: I naprawdę jestem z tego zadowolona.. Nie wiem czy ktoś zauważył, że lubię stawiać ".."/"..." dwu/trzy kropki :D Ta.. teraz właśnie zapomniałam o tym temacie O.O Tylko się inny rozpisałam xD nota długa ciekawe czy ją przeczytacie ;pp Ok chyba wyszła ta notatka jak opowiadanie z moich oczu tak to wygląda haha ;DD Z tymi znakami interpunkcyjnymi ;D Aż tyle napisałam, że nie chce mi się jej sprawdzać więc jak zobaczycie jakiś błąd napiszcie mi na pocztę na MSP Ok tyle Bay.. ;**


                                                                                            Pozdrawiam ♥:Roksana:♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz