piątek, 15 marca 2013

Postacie

Witajcie tutaj Roksana. Dzisiaj coś dla dziewczyn które nigdy nie miały VIP'a , i nie mogą mieć czyli makijaż. Zaczynamy ...
Ładnie nie? :3 OK kolory i cena :

Na czarno to jest kolor ust (tak mi sie wydaje :D )
A na biało macie oczy < to grubo zaznaczone>
Cena :
600 SC. Ok teraz pokaże wam jak fajnie wyglądać na początku.
W czterech odcieniach.


 Odcień niebieski. Na końcu będą pokazane użyte kolory.


 Odcień zielony. Na końcu wszystkie kolory które zostały użyte.
Odcień czarny. Agent normalnie ;)
I odcień czerwonego <3 Ten kolor lubię najbardziej :D .
Dobra piszę już nie pochyło teraz kolory użyte.
Wszystko  pa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz