niedziela, 21 lipca 2013

Ale to juz było ...

Czeeść tu Roksana :33 Blog powraca tak samo jak ja na MSP ostatnio piszą na forum o starym MSP.
A ja na YouTube znalazłam taki teledysk że ah *-*
Ale to już było .. I nie wróci, więcej :c No ale na MSP widać, ze małymi kroczkami wraca ^-^
Z mojej strony wynika że to na razie tyle pa c:

1 komentarz: