Hey :3 Już tyle wejść na bloga dzięki! Pobrałam se jakoś teledysk Toffik xD tylko że Toffik sie usunął z MSP :c Ale ma nowe Peterr xD nie jest tam piękny -,- ;D Okay a to jego teledysk :
:3 Super ... Ale dobrze ze napisał że czasem nie nadąża tekst bo by go hejtowali ._. Cóż wystąpił błąd podczas przesylania go O.o koncze sorry ze krotkie ;c papa (:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz