No może nie "Perfect" wyglądam ale dopiero je założyłam a makijaż tylko ten sam kupiłam bo mój chłopak na msp mal 6 xd i jego reakcja xd więc no podam wam taki jeden teledysk :
To jest mój teledyskon ;33 i Roksany a tak wogóle w rl mam na imię Paulina ;3 ps. W imieniu Roksana Thx za tyle wejść :** ponad 400 ;o nwm jak ona to robi ale super ;** ok kończe pa pa ;*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz