niedziela, 13 stycznia 2013

Wiadomości i Style.

No hej! :3 Dzisiaj parę wiadomości a na wstępie powiem, że teledysku chyba nie będzie :c A druga dla mnie miła sprawa to ta, ze zarobiłam do 1.000 SC i o to mój nowy strój:
Ślicznie♥ Jak dla mnie. Zarobiłam równo 1.000 i wydałam 900 SC zostało mi 100. Teraz parę ładnych wyglądów na MSP oczywiście jak dla mnie :

  Koszt : 4 Diamond 1650 SC To strój dla VIP oprócz bluzki.. Użyte kolory :
Słabo zaznaczone wiem.. Ok butów nie zaznaczyłam, ponieważ już bez zmieniania kolorów takie były ;)
Strój nie VIP :
Cóż, dla nie VIP nie umiałam ładniejszego :c A powinnam, bo sama nie jestem VIP kolory wszędzie te same oprócz włosów kolor włosów macie na palecie powyżej ten brązowy c; Koszt : 1949 SC tu jest niestety drożej ;p I dobijemy do 140 wejść na bloga? *,* Jeszcze tylko siedem ;D. Ok kończę Bay.!


                                                                                                      Pozdrawiam ♥:Roksana:♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz