poniedziałek, 14 stycznia 2013

Co i Jak..?

Hej *-* Dziś specjalny post, bo nauczę was wklejać wasze postacie z MSP na waszego bloga *o*
1.Wejdź na MSP i się zaloguj.
2.Na klawiaturze wciśnij klawisz Print Screen SysRq (Na niektórych klawiaturach jest to inaczej napisane)
3.Wejdź w program Paint.
4.Kliknij ,,Edycja" później ,,Wklej"
5.Zaznaczamy wybraną przez nas przestrzeń.
6.W konturze (wybranym) klikamy prawy przycisk myszki.
7.I wybieramy ,,Kopiuj do..." kopiujemy do jakiegoś folderu. PAMIĘTAJCIE ABY DAĆ NAZWĘ!
8.Wchodzimy w post bloga.
9.Klikamy ,,Wstaw obraz"
10.Wybieramy folder do, którego skopiowaliśmy obraz.
11.Wpisujemy nazwę obrazka.
12.I...

    
Muszę przyznać, że już mi się nie chcę kończyć notki więc tyle Bay ;**                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz