środa, 23 stycznia 2013

A tak ogólnie to o kuzynie i ,,My Styl xd"

Hej *-* Chcę was powiadomić o koncie mojego kuzyna Maciek5151. Dzięki wam, że tak mu pomagaliście wbił 3 lvl w dwa dni! Normalnie jakiś rekord! Więc fajnie ;) Wygląda on tak :

Cóż, pewnie po zdjęciu widać, że to na jego koncie, ponieważ jestem od niego starsza pomogłam mu zrobić konto c:. I dlatego znam jego hasło. Gdy na MSP była moda, na ubrania chłopaków oczywiście dziewczyny mogły kupić. Ponieważ chłopcy mają już swoje chłopięce obrania ;D. Więc, ja teraz podam kilka ładnych wyglądów na MSP dla mnie jakie pragnę mieć!♥ Ok zaczynam.


Jeden jest zmieniony kolor, a mianowicie czarny, przy bluzce. LOVCIAM TAKI STRÓJ ;************
Ale kosztuje 2225 SC :c I muszę się wam pochwalić, że dzisiaj jadę do kina na Ralph coś tam coś :p Bo mam ostatni tydzień ferii! Niestety OSTATNI! :c Miałam jechać na basen ale pojadę we wiosnę.
 Kończę Notę .



                                                     Pozdrawiam ♥:Roksana:♥ :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz