- Roksana - założyciel bloga
- Monix - pisząca bloga, może to co założyciel
- Paula - Dawna Cyndy, to samo co Monix
- Remek - Ja, mogę pisać posty :p
- Mefi - Mefistofeless będzie się przedstawiał Marek, może to co ja.
Teraz przechodzimy do tematu na MSP.
Większość z was, którzy regularnie kontrolują swoją pocztę na MSP po zgłoszeniu jakiejś osoby widzą, że przychodzi takie coś :
Ten tak użytkownik został usunięty przez moderatorów. No ale niestety :
Jeżeli chcesz okłamać (czego nie polecam -.-) użytkowników , że jesteś moderatorem nazwij się Moderratorr0454584795436436543985643985648395649356498659843 cyfry dla przykładu.
Do moderatora można się upodobnić, chociaż nie wiem czy ta bluzka nie jest dla VIP , bo to garderoba dziewczyn.
Można dojść do moderatora przez użytkownika ANNIA . i lola1501 . Ale .. teraz pozostaje pytanie skąd one moją go w znajomych? Czyżby ujawnił się na chatroom ? -.- *o* Napiszę do moderatorów i dam wam znać .
Można dojść do moderatora przez użytkownika ANNIA . i lola1501 . Ale .. teraz pozostaje pytanie skąd one moją go w znajomych? Czyżby ujawnił się na chatroom ? -.- *o* Napiszę do moderatorów i dam wam znać .
Remciu :D



U moderatora da się kliknąć żeby zapytać go o znajomość
OdpowiedzUsuńModeratory nje akceptują zaproszenia do znaj tylko jak masz 25 lvl i jesteś sławna -.- to jest glupir -.-''
OdpowiedzUsuńczemu jak pisuje Moderator031 to nic mi niewskakuje?
OdpowiedzUsuńmi też nie wyskakuje a taki mod istnieje. Może nie da się do niego dojść przez wyszukiwarkę znaj tylko jak się go spotka lub właśnie przez ANNie itp.
UsuńNie ma go gdy się wpisuje...
OdpowiedzUsuńjak sie nazywacie na msp-moviestarplanet?:)
OdpowiedzUsuńEmina26
Usuńja nie moge wejść na msp-moviestarplanet bo jak daje w google msp to powinno byc zaloguj itd. a tam mam czarne tło i tylko czarne więc nie wiem czy jest taki użytkownik:C ale i tak nie wiem czy istnieje XD
OdpowiedzUsuńja na msp nazywam się igunia26 :)
OdpowiedzUsuńja się zwiem Violetta Werty
OdpowiedzUsuńliliwonk zapraszam
Usuńjak z lola1501 się da to ze mnie ,3usa<3 tez się da
OdpowiedzUsuńna forum można znaleść moderatorów. jakby co.
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńJa nie mogę znaleźć Modów w wyszukiwarce znaj
OdpowiedzUsuń