wtorek, 16 kwietnia 2013

Moderatorzy ich profile, i pytanie *o*

Cześć, tu Remek nowy gościu na blogu :> Roksana poprosiła mnie, abym przedstawił wam listę piszących bloga. Ok więc zaczynam :
- Roksana - założyciel bloga
- Monix - pisząca bloga, może to co założyciel
- Paula - Dawna Cyndy, to samo co Monix
- Remek - Ja, mogę pisać posty :p
- Mefi - Mefistofeless będzie się przedstawiał Marek, może to co ja.

Teraz przechodzimy do tematu na MSP. 

Większość z was, którzy regularnie  kontrolują swoją pocztę na MSP po zgłoszeniu jakiejś osoby widzą, że przychodzi takie coś :
Ten tak użytkownik został usunięty przez moderatorów. No ale niestety :
Jeżeli chcesz okłamać (czego nie polecam -.-) użytkowników , że jesteś moderatorem nazwij się Moderratorr0454584795436436543985643985648395649356498659843 cyfry dla przykładu. 
Do moderatora można się upodobnić, chociaż nie wiem czy ta bluzka nie jest dla VIP , bo to garderoba dziewczyn.
Nie można też kliknąć na moderatora :c. Ale można wejść w jego profil ;D
Można dojść do moderatora przez użytkownika ANNIA . i lola1501 . Ale .. teraz pozostaje pytanie skąd one moją go w znajomych? Czyżby ujawnił się na chatroom ? -.- *o* Napiszę do moderatorów i dam wam znać .
                                                           Remciu :D

15 komentarzy:

  1. U moderatora da się kliknąć żeby zapytać go o znajomość

    OdpowiedzUsuń
  2. Moderatory nje akceptują zaproszenia do znaj tylko jak masz 25 lvl i jesteś sławna -.- to jest glupir -.-''

    OdpowiedzUsuń
  3. czemu jak pisuje Moderator031 to nic mi niewskakuje?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. mi też nie wyskakuje a taki mod istnieje. Może nie da się do niego dojść przez wyszukiwarkę znaj tylko jak się go spotka lub właśnie przez ANNie itp.

      Usuń
  4. Nie ma go gdy się wpisuje...

    OdpowiedzUsuń
  5. jak sie nazywacie na msp-moviestarplanet?:)

    OdpowiedzUsuń
  6. ja nie moge wejść na msp-moviestarplanet bo jak daje w google msp to powinno byc zaloguj itd. a tam mam czarne tło i tylko czarne więc nie wiem czy jest taki użytkownik:C ale i tak nie wiem czy istnieje XD

    OdpowiedzUsuń
  7. ja na msp nazywam się igunia26 :)

    OdpowiedzUsuń
  8. ja się zwiem Violetta Werty

    OdpowiedzUsuń
  9. jak z lola1501 się da to ze mnie ,3usa<3 tez się da

    OdpowiedzUsuń
  10. na forum można znaleść moderatorów. jakby co.

    OdpowiedzUsuń
  11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  12. Ja nie mogę znaleźć Modów w wyszukiwarce znaj

    OdpowiedzUsuń