piątek, 8 lutego 2013

Komplet na czas .

Hej , tego nie bedzie w zakładce bo to taka normalna notka :)
A więc stworze komplet na czas jest
22:03 - 22:09
Kolory :
Po niżej będą stroje , i jeśli np . jest na palecie szara ramka , i przy ciuszku też to znaczy ze bialy zostal uzyty  itd.

Komplet , mi się podoba nie wiem jak wam :D Spodni kolor ten kremowy wzielam
bo wszylo taniej niz takie normalne spodnie ;D I przy spodniach zapomnialam zaznaczyc zieleni.
A i jesli macie ciemniejsza, jasniejsza skore to sami musicie sobie dopasowac ;D
I ten komplecik idzie do mojej listy zyczen :D

Mam dodane i nie zamierzam 
usunąć :D
Zrobilam tak aby kazdy mogl pisac komentarze na blogu :)
Bo nie każdy ma konto na googlach :D
A na koniec :
Wąsiki i jaa :D
Ok , 
to na tyle czesc ; *

                                                             Monix <3





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz