Hej ludzie ;3 Tu Roksana! No cóż Monix ma bloga monixowato.blogspot.com polecam ;3 Z drugiej strony zwracam się do was *-* Dziękuje za 299 wejść na bloga :* Tyle już notek dzisiaj napisałam a zapomniałam o tym, żeby się wam pokazać, ponieważ mam VIP ok mój new strój :
Cóż cały strój jest nowy. Zamawiałam sobie VIP na tydzień ale pomyłkowo doszło mi Jury! Strasznie się ucieszyłam *-* Ale proszę nie zgłaszajcie mnie za to :c Ponieważ to nie moja wina, to samo mi doszło :c Haha ale widzicie jak zatrzymałam anime Blow Kiss ? xDD Jak jakaś krew xd. Pokaże wam też mój pasek Fame SC Diamond :
Tak, tak wiem 84 SC ;-; Ale 6 Diamond. Diamond wydaję na kręcenie kołem drugi raz. Fame brakujące mi do level'a :
OMG, wygląda to jak ja bym to pisała O,o Chcę też powiedzieć o wyglądzie czy tam modzie ALAKINGII, ponieważ ładne ciuchy dopiero do tych, które mi się nie podobają weźmy pod uwagę te spodnie :
Blee, fuuuuuuuu obrzydliwe! No ale .. Z look'iem Ali wyglądają pięknie! Ok ten look oraz jak ja w nim wyglądam, ok najpierw ja ;-; :
Cudowniee. Chcę go! Ale kosztuje 3675 SC o,o Ok, jak wygląda w nim Ala? Tutaj :
Ona pięknie♥ Ohh.. z jej makijażeeem <3333 Ok coś na koniec o mnie :
Ja miałam problem gdy jeszcze nie zobaczyłam jej bio nie wiedziałam czy ma na imię Ala czy Kinga XD
Ok koniec, bo się rozpisałam O,O Paaaaa.






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz