sobota, 9 lutego 2013

Coś + Coś = Nic xd

Hey mordeczki ;-; Jak większość z was, pewnie zauważyła, duużo się zmieniło na blogu. Mianowicie doszedł chat (czyt. czat) oraz Monix <3 dodała muzykę. Można też zauważyć, że Monix nie zaniedbuje bloga c: Pochwalam Cię Monix <3 :D Ale, Cyndy Mc Person nie pisze ... A pozwoliłam jej prowadzić bloga a , że jest moją siostrą nie wywalę jej. Ok, jednak ją wywalam -.- Ona sama chcę -.- Mniej modów -.- -.- -.- -.- -.- Ale spk -.- -.- Jeszcze raz WIELKA pochwała dla Monix <3, ponieważ pięknie prowadzi bloga :) Dziękuje, jej też za to, że zrobiła tak, aby każdy z was nawet jeżeli nie ma konta na Google+ może pisać komy. Dziękuje też wam drodzy czytelnicy za ponad 300 wejść, jest to dla mnie wielki szok! Nie spodziewałam się takiego osiągnięcia! Teraz taki + do notki mianowicie podam osoby z MSP, które znam też z reala. Ok :
jula!@#
natk@$$
<3 Katrin <3
Monix <3
Cyndy Mc Person
Anka324ls
Zuzix ♥
 Ok tyle. Mam nadzieję.
                                                       Papausie XD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz