piątek, 8 lutego 2013

Coś ode mnie :)

Hej, widzicie zmiane ? Taak ? Noo więc właśnie pozmieniałam trochę
czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D







ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
   


Reklama bloga :

Coś dla dziewczyn :)
Oto komplet który sama wymyśliłam :) Dla  nie vip :)

Mysle ze sie 
podoba :)
Uzyte kolorki :
                                                                                                    
Biały i bord :) 
Na palecie :
Włoski są , gotowe .
Możecie sobie zmienić kolory jeśli chcecie :)
Ok to tyle czesc ;*
             Monix <3

       
      
                                                  

 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz