czcionki :)
Dziś ocenimy ALAKINGE :D
ALAKINGA -
Wlosy 9/10
Dodatki 8/10
Buty 4/10
Sukienka 8/10
Laczna ilosc pkt. 29
Reklama bloga :
Coś dla dziewczyn :)
Oto komplet który sama wymyśliłam :) Dla nie vip :)
Mysle ze sie
podoba :)
Uzyte kolorki :
Biały i bord :)
Na palecie :
Włoski są , gotowe .
Możecie sobie zmienić kolory jeśli chcecie :)
Ok to tyle czesc ;*
Monix <3
Monix <3





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz