Pokaże wam jak wyglądam na msp :)

I mój lvl , znajomych , kase diamenty i fame.
No , a więc miałam 2.217 kaski , ale wydałam na ten
strój nad lvl,znaj,sc dm i fm

A więc , bede tez prowadzic tu notki :)
Myśle że mnie polubicie :)
A jeszcze niespooodzianka ;D
Czyli kilka moich looks ;)
Ok no to do kolejnej mojej noci :) Papa :)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz