środa, 21 listopada 2012
14 urodziny Ali!
Witajcie! Jestem już zdrowa kilka dni :3 Aaa.. ALAKINGA świętuje 14 Urodziny!..Heh ciekawe czy miała spam z życzeniami :D Dobra..eh..ja mam 10 lat :x Powiedziałam wam to, bo nie chce być dziecko-nastolatka -.- Ok czy wiecie, że Aleks(Alekay)1 zrobił dla Ali teledysk z życzeniami dla niej *,* Która dama, by tak nie chciała! ok to blog Ali alakinga-aleks.blogspot.com bardzo serdecznie tam zapraszam ! Ja kończę :c Bay !
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz