Hello :3 Jestem chora..Tak to by były posty jak bym była zdrowa..No ok dzisiaj na MSP znalazłam inną wersje Siły Ognia to był hit MSP a teraz w innym klipie zrobiła to skoczek364 to jest dziewczyna :3.Super jest ta piosenka, macie tu tytuł do tego znajdziecie być, może na YouTube ale także znajdziecie to na YouTubie z MSP.To jest tytuł marika - siła ognia by skoczek364
Macie tu kilka scenek z tego teledysku...
1.Ładnie i fajnie zrobione ok daje tylko jedną scenkę, bo głowa mnie boli..
Ok to tyle sorry za krótką notkę Pa!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz