piątek, 23 listopada 2012

Opera ;b

Hej! Jakoś napisałam ten test z Religii..Trzeba było napisać pięć modlitw pani nam na tablicy wypisywała o.o.Ale..Ja to jestem cudowna i napisałam tylko trzy :d Jeden z mojej klasy się poryczał, bo za dużo nie napisał a zadzwonił dzwonek! Tu macie internet na którym nie można robić.. ą ó ł ę ć ź ń ś itd. oraz ♥ • ◘ ○ ♦ ♣ ♠ ☺ ☻ ok to ten internet.. :


Sorry za jakość..heh jakoś mi idzie ten blog c: Ok możecie ze mną pogadać przez Skype mój skype to petunia20021 mam kamerkę oraz mikro ;) Ja NIE OBRAŻAM TYCH CO KORZYSTAJĄ Z OPERY ok to tyle Paa! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz