sobota, 10 listopada 2012

New konkurs

Szemano! :3 Dzisiaj mówimy o konkursie.Konkurs nosi tytuł ,,Studio Mody" O to zdjęcie przedstawiające konkurs..

A z tym konkursem wiążą się nowe ubrania oraz animki o to ubrania..

To są tylko bluzki ale dałam tylko je żebyście chociaż część widzieli.Na moim kompie na MSP nie mogę zgłosić filmu do konkursu, bo wyskakuje, że w filmie nie ma słów chcę uszyć spódnicę, sprawdzałam to z pięć razy i były nawet robiłam nowy dymek ale to i tak nic nie zadziałało :/ Macie tu dwie animki z konkursu jest ich więcej oczywiście :)



Animek też jest więcej tylko ja dałam dwie które są dla mnie najciekawsze :3 Ten konkurs dla mnie jest nudny :c Ale biorę w nim udział dla kasy XD OK to tyle w następnym poście powiem wam jak zrobić zrzut z ekranu i to na bloga wstawić jest to banalnie proste ok to juz na tyle. Pa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz