wtorek, 6 listopada 2012

Ortografia? ;d

Hej! Dzisiaj jest 5 listopada 2012 r. nie wiem po co wam to piszę ..A i jeżeli jesteś na moim blogu po raz pierwszy i nie znasz mojego konta na MSP to jestem ♥:Roksana:♥ a dla przyjaciół Roksi albo Roksana ;)
Jak jedna osoba zauważyła mam nowy film pot. ,,Z katastrofy w szczęście #1" ..Siedzę jak ta mysz pod miotłą i próbuję wymyślić temat i BUM! mam temat Ortografia na MSP, muszę wam powiedzieć, że ciężko się czyta taki tekst : ,,Chej mam kolerzankę Pałlinę ktura ma barco ma a wogule jak barco faina !" Ał! oczy bolą!Nie chcę obrażać nikogo, bo ja wiem, że każdy się kiedyś nauczy ortografii tylko chcę powiedzieć, że to po prostu  razi w oczy ó.ó Ok ja kończę Pa! ;d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz