poniedziałek, 5 listopada 2012

Nowości

Witajcie dzisiaj omówimy zmiany na MSP..Więc jak widać przy samym logowaniu jest nowy pasek..

Według mnie jest on bardzo ładny, jest taki kolorowy i okazuję jak by coś wesołego..Kolejną mniej zauważoną zmianą są ubrania na początek..


Cóż według mnie najlepsze są te spodnie a bluzka taka sobie, może być.A co do ubioru moderatorów nie postarali się start jest dosyć fajny.Jeżeli ktoś pierwszy raz będzie grał i nie zmienią tego tła zacznie sie co nie co przekonywać do MSP.

Ok kolejnymi zmianami były prezenty a w nich 1.Kwiat do włosów u dziewczyny 2.Kwiat w wazonie w kształcie serca a w 3. Trzeba przyjsć jutro ale w nim jest dla dziewczyn ta sweet apaszka..

Może nie wygląda szokująco ale na Movie Stars wygląda super! A kolejna nowość to to, że w look'u jak go robisz (swojego) to możesz zmienić ubranie..Ok ja myślę, że to tyle Pa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz